Jump to content

Recommended Posts

Putem permite si video si text/foto, de ce nu ambele?

 

[...]

PS: Poate ca este bine sa votam materialul si nu userul , adica doar dupa ce aflam cine sunt castigatorii sa stim si cine sunt autoruii /userii/.

 

Si asta cum sa o facem? imi trimit mie materialele si fac eu direct topicele?

Link to comment
Share on other sites

Mda, iti trimitem materialul sau linkul si postezi pe topicul dedicat materiarul fiecaruia... Concurentul cu nr 1 : bala bala bla bla (materialul lui) si tot asa ... un topic este suficent, acolo sa fie materialele afisate si noi sa avem doar posibilitatea de vot.

 

Juriul (cei 3 muschetari) sa aiba posibilitatea de a vota +2 (pentru acelasi concurent)

Edited by OPaul
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da, este FOARTE NECESAR ... In ultima perioada s-a format printre niste colegi o ura personala si nejustificata, zic eu. Nu trebuie sa arat cu degetul, se poate observa foarte bine care sunt colegii afectati ...

Poate ca materialul este bun dar eu nu il votez ca am avut o altercatie cu el acu 5 luni ca nu a fost de aceasi parere cu mine când vorbit de un ulei sau ceva piese ,,, nu stiu , am zis si eu un exemplu.

 

Juriu am zis asa in ghilimele, ca nu jurati nimic , aveti doar drept la +2 puncte când votati.

Edited by OPaul
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Romulus, are dreptate OPaul, sunt useri care iau minusuri cu nemiluita doar postand ceva, argumente oricand se pot gasi sa nu il votezi pe acel user. Ideea lui pare mai mult decat ok, mai intai pui materialul trimis de userul respectiv si la final faci si public autorii materialelor, la final insemnand dupa ce votarea s-a incheiat si premiile trebuiesc acordate.
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu am nici o problema daca asa considerati ca e mai bine, incercam doar sa inteleg de ce. Nici acum nu sunt convins dar facem asa. Mai mult daca sunt useri cu probleme repetate, scrieti-mi PM si am sa incerc sa urmaresc si eu situatia respectiva.
Link to comment
Share on other sites

Naiba stie cine da acele minusuri in nestire, eu am creat un topic unde sugeram ca ar fi mai bine sa se scoata sistemul de +/- deoarece se dau "-"uri cu totul si cu totul aiurea. Sunt diferite grupuri de personae, personae mai dezirabile si mai indezirabile si de-asta OPaul a sugerat asa ceva. Stai cateva minute sa vezi ce de minusuri imi iau si eu la aceste 2 postari facute aici, doar ai putina rabdare.

 

P.S. Si nu ma vad participand la acest concurs, dar at fi pacat sa fie castigate premiile in urma popularitatii/impopularitatii userilor. Asta nu inseamna ca nu ma voi delecta citind ce a postat fiecare concurent, sau ce poze, filme, si nu voi si vota totodata.

 

@edit : ironia sortii, vad ca iau aprecieri acum la postare. :) Ca exemplu la ce am zis mai sus, daca ai chef si timp doar uita-te aici pe topicul asta si vei vedea minusuri luate asa d-an boulea. Dar deviez de la subiectul topicului, e o idee foarte buna asta cu, concursul, mai trezesti putin comunitatea BMW, cea care a adormit in urma a multor scandaluri sau pur si simplu s-a sictirit...

 

@later edit : dupa ce postam acolo pe topicul meu cu M4 una alta si vedeam luate minusuri asa aiurea, am zis ca mai bine stau cuminte, imi bag un bat in fund si o las mai moale cu postatul ca nu am chef de rautatile nimanui, dar repet, nu asta este subiectul topicului, felicitari inca o data pentru initiativa.

Edited by RedCap
  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.