Jump to content

Probleme bluetooth BMW F30


StefanF30

Recommended Posts

Buna ziua, am si eu o problema cu bt-ul masinii, sa fiu mai succint mi s-a intamplat ca de pe o zi pe alta sa nu mai redea muzica de pe youtube. Deci contactele mi le gaseste, pot vorbi de pe carkit dar nu mai reda muzica de nicio culoare. Astept raspuns, multumesc anticipat
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@StefanF30, aceste optiuni trebuie sa fie activate, altfel muzica nu va fi redata de pe telefon pe masina :)

 

 

Screenshot_20180714-091848.jpg

 

 

 

El spune ca nu ii mai merge, deci in prealabil i-a functionat.

Fix ce relateaza el am patit si eu saptamana trecuta. De joi nu mai merge streaming de pe youtube.

Apare bifata casuta cu muzica selectata, am incercat sa sterg telefonul, i-am facut iar pairing, nimic.

Cineva care s-a confruntat cu asa ceva poate detalia ce se intampla?

Telefonul merge, poti vorbi, vede contacte. Doar nu mai reda muzica.

Link to comment
Share on other sites

El spune ca nu ii mai merge, deci in prealabil i-a functionat.

Fix ce relateaza el am patit si eu saptamana trecuta. De joi nu mai merge streaming de pe youtube.

Apare bifata casuta cu muzica selectata, am incercat sa sterg telefonul, i-am facut iar pairing, nimic.

Cineva care s-a confruntat cu asa ceva poate detalia ce se intampla?

Telefonul merge, poti vorbi, vede contacte. Doar nu mai reda muzica.

 

 

Incearca sa vezi daca merge redata muzica de pe telefon, daca da atunci este irelevant ca nu merge streaming de pe youtube ! Sau incearac cu Spotify, trebuie sa poti reda muzica de pe Spotify in Telefon pe masina ! Bafta !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am patit si eu acelasi lucru, tot pe iPhone, la mine cauza a fost update-ul la aplicatia youtube.

 

Solutie 1 pentru rezolvare: Am luat din AppStore MusicTube (este o aplicatie din care poti sa redai muzica de pe youtube si poti sa blochezi si ecranul)

Soultia 2: Pentru ca am avut ceva probleme cu masina si a trebuit sa ajung la service pentru un update general (nu-mi arata ora corecta) mi s-a rezolvat si cealalta problema cu YouTube-ul, acum pot asculta din aplicatia YouTube fara probleme.

 

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.