BMWClub: 2018 M3 CS - BMWClub

Jump to content

• 9 Pages +
  • « First
  • 7
  • 8
  • 9
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

2018 M3 CS jucarie pt adulti

#161 User is offline   Nordschleife 

• Începător
  • Group: Members

Posted 11 November 2018 - 22:02

View Postdrama, on 11 November 2018 - 21:31, said:

Esti prea smecher pentru forumul asta si pentru viata asta! Go Home! Sau go pe drumurile publice unde gonesti cu 250+. Altfel, oricine are o opinie contrara tie e facut cam cu ou si cu otet. Cam ciudata atitudine din partea cuiva de traieste in Vest de multi ani...
Cred ca mai bine pur si simplu de abtii de la fel de fel de opinii caci farmecul masinii despre care ai facut topic se duce...

O opinie se sustine cu argumente. Care nu prea le vad. Sau sint false si se refera la alte detalii.

Eu vorbesc despre M3/M4 si se arunca misu cu M6. Ii aduc grafice sub nas cat de lent este autobuzul in curbe, comparativ cu M3/M4 si sare altul sa imi spuna ca de fapt autobuzul e la fel de lent ca RS7. Alt autobuz. Eu vorbesc despre una, ei o intorc cu altele.

Nu mai bine se abtin ei de la provocari? Provoci, o iei peste nas si apoi te dai lovit?
-5

#162 User is offline   MuscleMike 

• Pasionat

Posted 11 November 2018 - 22:38

“...vorbeam pana s-a bagat iarasi misu in seama”
“Pretene” nu cred ca ne cunoastem asa bine sa ne tutuim si sa ne tragem de chiloti...
De un singur lucru imi pare rau “ca nu m-a dus capu’”: ca tu compari M4 cu M6 GC...dar si asa: 1kg de cartofi nu e egal cu 1kg de pene de gasca? 1:12 nu e tot 1:12 oricum ai intoarce-o?
La iesire din viraj cu 80-100km/h cat de mult conteaza tractiunea integrala “pilotule”? Cum poti sa spui ca nu poti ataca mai agresiv un viraj ca ai integrala, cum poti sa spui ca masina nu “se agata” mai bine intr-un viraj ca ai integrala...cum sa spui ca doar in linie dreapta conteaza integrala (da...la plecarile de pe loc absolut...) ?
Imi pare rau ca te-ai atacat asa...dar keep it friendly ca nu iti face bine.
Ai o masina frumoasa, s-o stapanesti sanatos.
3

#163 User is offline   Nordschleife 

• Începător

Posted 11 November 2018 - 23:27

View PostMuscleMike, on 11 November 2018 - 22:38, said:

“...vorbeam pana s-a bagat iarasi misu in seama”
“Pretene” nu cred ca ne cunoastem asa bine sa ne tutuim si sa ne tragem de chiloti...
De un singur lucru imi pare rau “ca nu m-a dus capu’”: ca tu compari M4 cu M6 GC...dar si asa: 1kg de cartofi nu e egal cu 1kg de pene de gasca? 1:12 nu e tot 1:12 oricum ai intoarce-o?
La iesire din viraj cu 80-100km/h cat de mult conteaza tractiunea integrala “pilotule”? Cum poti sa spui ca nu poti ataca mai agresiv un viraj ca ai integrala, cum poti sa spui ca masina nu “se agata” mai bine intr-un viraj ca ai integrala...cum sa spui ca doar in linie dreapta conteaza integrala (da...la plecarile de pe loc absolut...) ?
Imi pare rau ca te-ai atacat asa...dar keep it friendly ca nu iti face bine.
Ai o masina frumoasa, s-o stapanesti sanatos.

Misu e mike2005. Mike=Michael=Mihai=Misu. Capisci now?

Prietene, uita-te sa vezi ca pina nu s-a bagat misu in seama eu vorbeam de M3/M4. El a aruncat soparla cu M6 GC si eu am incercat sa ii explica nu ai cum sa le compari, se conduc total diferit.

Da, tractiunea integrala te ajuta la iesirea din viraje, nu in viraje. Semantica, poate intelegi.

View Postdrama, on 11 November 2018 - 21:31, said:

Esti prea smecher pentru forumul asta si pentru viata asta! Go Home! Sau go pe drumurile publice unde gonesti cu 250+. Altfel, oricine are o opinie contrara tie e facut cam cu ou si cu otet. Cam ciudata atitudine din partea cuiva de traieste in Vest de multi ani...
Cred ca mai bine pur si simplu de abtii de la fel de fel de opinii caci farmecul masinii despre care ai facut topic se duce...

Mike2005, nu ai boase sa ma iei la rost de pe contul tau, te folosesti de conturi alternative?

Chiar asa e gresit e ca am postat niste grafice cu timpi pe circuit ca postul ala e la -2 deja?

I am out, n-am nevoie de romanasi toxici. Succesuri!
-5

#164 User is offline   lowlife 

• Membru

Posted 12 November 2018 - 07:12

> romanasi toxici
0

#165 User is offline   Moraru Stefan 

• Membru

Posted 12 November 2018 - 09:23

Nu are treaba natia cu toxicitatea, doar individualismul. La fel putem zice ca negrii au p*@a mare, dar nu e adevarat... 100%.
Cat despre oamenii rautaciosi, ii vedem zilnic, mergem mai departe.
0

#166 User is offline   anormal 

• Membru

Posted 12 November 2018 - 10:13

Mai stiti clipul ala de pe youtube cu "taranul cu maserati?" :)))))
-3

#167 User is offline   WIN60 

• Fan

Posted 12 November 2018 - 10:19

anormal, mai termina si tu...provoci omul, serios!

This post has been edited by WIN60: 12 November 2018 - 10:19

0

#168 User is offline   anormal 

• Membru

Posted 12 November 2018 - 10:20

Eu? Ai citit topicul asta? Ai vazut atitudinea individului?
Mai are sa-i cante masinii si s-o mangaie.
Auzi la el, romanasi toxici, dar e el taranul care s-a vazut din caruta in bmw. Nu inteleg, de ce isi mai pierde timpul cu "romanasii toxici" si saraci de pe forumul asta.

This post has been edited by anormal: 12 November 2018 - 10:24

-2

#169 User is offline   Haurar 

• Începător

Posted 12 November 2018 - 10:55

Deci , pe voi va deranjeaza atitudinea lui , sau ca are o masina la care multi nici nu visam? Si voi daca ati avea un M de orice fel , ati dormi in ea..Multa invidie in forumul asta! Daca provoci pe cineva , asteapta-te la o reactie din partea lui pe masura!

@Nordschleife de ce jignesti? Nu masina face pe om , ci cei 7 ani de acasa...
@anormal nici tu nu esti departe....Daca aveti ceva de impartit , faceti un topic separat , eventual privat..
7

#170 User is offline   anormal 

• Membru

Posted 12 November 2018 - 10:58

N-am nimic de impartit, ma lasa rece tipul (vezi daca am intervenit vreodata aici). Ma amuza doar ca i-a luat la p*** pe toti :))

This post has been edited by anormal: 12 November 2018 - 11:02

-7

#171 User is offline   calinbmw2000 

• Pasionat

Posted 13 November 2018 - 02:34

Nu stiu cum se face dar toate topicurile gen M3,M4,M5,M18,M22 sfarsesc astfel.
Sa fie o simpla coincidenta :unsure: sau putin troll..?
Chiar nu inteleg de ce se discuta persoana si nu masina in cauza.
Fiecare trebuie sa dovedeasca faptul ca el este cel mai bine educat din grup.

Pe mine chiar nu ma intereseaza sa citesc asta ,intru pe topic pt poze,video si alte detalii.
La fel ca multi alti membrii al acestui forum.

This post has been edited by calinbmw2000: 13 November 2018 - 02:37

1

#172 User is offline   X X L 

• drivin'...
  • Group: Moderators

Posted 13 November 2018 - 05:40

Baieti, gata cu mingea ca spargeti geamurile!

Daca nu stiti sa discutati frumos intre voi, topicul se inchide... nu inainte de a trage cateva concluzii:
- @anormal, este ultimul avertisment pe care il primesti pt comportamentul tau pe forum... continua tot asa si la prima abatere, iei vacanta.

Topic inchis.

Share this topic:

• 9 Pages +
  • « First
  • 7
  • 8
  • 9
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users

www.bmwclub.ro trafic.ro