Jump to content

Inlocuire idrive ( controller ) E70


shreck

Recommended Posts

nu

 

 

multumesc pentru raspuns prompt

dar as vrea sa merg mai departe...

caut sa imi schimb navigatia cu una android

daca o cumpar pe aceea pot schimba idrive-ul... el se conecteaza in 'display' sau in unitatea dvd ?

(despre asta este vb... https://www.aliexpress.com/store/product/10-25-Android-7-1-Vehicle-Multimedia-Player-For-BMW-E70-E71-X5-X6-Bluetooth-Gps/236760_32911347784.html?spm=2114.12010615.8148356.6.173f1738mtsRFt )

Link to comment
Share on other sites

multumesc pentru raspuns prompt

dar as vrea sa merg mai departe...

caut sa imi schimb navigatia cu una android

daca o cumpar pe aceea pot schimba idrive-ul... el se conecteaza in 'display' sau in unitatea dvd ?

(despre asta este vb... https://www.aliexpress.com/store/product/10-25-Android-7-1-Vehicle-Multimedia-Player-For-BMW-E70-E71-X5-X6-Bluetooth-Gps/236760_32911347784.html?spm=2114.12010615.8148356.6.173f1738mtsRFt )

 

 

Salutare,

 

Daca cumpar o masina care are display-ul la navigatie mic se poate schimba cu unul mare, daca da cat ar costa ?

Edited by Skywalker_ss
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

conform titlului, este vorba doar de e70 aici. cu siguranta tu vorbesti de e60 sau e90. ar trebui sa specifici asta ca sa nu incurci lumea inutil

 

 

salut

fix de E70 vorbesc

azinoapte am pierdut cateva ore cu cercetarea online... se poate 100%... doar ca schimbarea knob-ului CCC cu cel CIC la masinile pana in 2010 se poate face doar cu o codare speciala...

 

multi au reusit sa faca ...dar nimeni nu arata exact cum si ce...

daca se gaseste cineva sa ma ajute, evident, contra cost astept un semn

multumesc

Edited by shreck
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

salut

fix de E70 vorbesc

azinoapte am pierdut cateva ore cu cercetarea online... se poate 100%... doar ca schimbarea knob-ului CCC cu cel CIC la masinile pana in 2010 se poate face doar cu o codare speciala...

 

multi au reusit sa faca ...dar nimeni nu arata exact cum si ce...

daca se gaseste cineva sa ma ajute, evident, contra cost astept un semn

multumesc

 

Salut.

Ai reusit pana la urma sa il faci functional? Am fix aceeasi problema ca si tine, doar ca doi ani mai tarziu. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.