Jump to content

BMW 320D Model E90 (M47)


FlorinMihai89

Recommended Posts

Vand BMW 320D achizitionat din Romania in 2007 de un fost coleg de munca, tinut de el pana in 2014 cand a fost cumparat de sora mea la recomandarea mea si apoi cumparat de mine in mai 2018 de la ea.

Decizia de a cumpara masina a venit pe moment, cand am aflat ca ar vrea sa o vanda ca sa cumpere o masina noua.

 

Masina are istoric de service la BMW Filaret pana in 2014, dupa care atat sora mea cat si eu am facut diverse interventii la service-uri bune, dar nu la reprezentanta.

In 2014, inainte de vanzare (luna iulie sau august), a fost inlocuita turbina pentru ca a cedat. Operatiunea s-a facut la BMW Filaret.

 

In acest moment masina are aproximativ 170.000 km.

 

La momentul achizitiei in luna mai am inceput si un jurnal de bord pe un forum public, iar persoanele interesate pot primi link-ul. Acolo am povestit exact impresiile, consumurile, ce am schimbat la ea, costuri etc.

Evident, nu este o masina perfecta dpdv estetic, dar arata cat se poate de decent pentru varsta ei. Nu a suferit accidente grave, ci doar usoare tamponari la primul proprietar.

 

Nu doresc sa o schimb cu nicio alta masina si nu doresc sa o vand ca pe un chilipir.

 

Rog doar persoanele serioase sa ma contacteze si orice discutie legata de pret sa o avem cand ne vedem.

 

Multumesc!

 

Link de pe olx, unde gasiti si poze:

https://www.olx.ro/oferta/bmw-320d-model-e90-m47-IDby2Y0.html

 

Pretul este 6800 Euro si este negociabil.

Edited by FlorinMihai89
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.