Jump to content

Road Map Europe East PREMIUM (USB) 2019-1


Recommended Posts

Mie nu mi-a cerut cod deoarece 2018 a fost cu FSC lifetime .

 

P.S . Daca luati contactul , incarcarea se reia de unde ati ramas daca nu dati CANCEL .

 

 

Yes , work fine .

 

Ca noutate , am observat ca Germania e mai amanuntita la nivel de strazi secundare . Anul trecut daca doreai sa mergi in Germania din Ungaria trebuia sa instalezi harta WEST EUROPE pentru Germania . Ca sa vad diferenta trebuia sa iau o imagine de cartier cand am testat harta de WEST pentru a o compara cu cea de EAST . Poate difera la puncte de interes .

Minciuna ! Fratele meu ii in germania din 2015/ are instalata doar east ! Merge perfect!

 

Eu personal din romania am fost cu east ! Germania, italia , ungaria , austria , grecia , croatia ! Testate strada cu strada si merge perfect

 

O parte mica din franta ii diferenta si uk

Link to comment
Share on other sites

Formateaza-l FAT32, introdu-l in portul USB din torpedou si asteapta 1-2 minute.

Daca nu merge inseamna ca nu ai structura de fisiere potrivita sau portul USB este stricat.

Mersi pentru raspuns, portul usb merge pentru ca am incarcat muzica pe HD. Eu am descarcat file de pe torrent cu maps.

In structura pe usb am pus folder 1-2-3 si am dat extract la file config. si pkbpt in radacina.

Nu inteleg care poate sa fie problema. :frantics:

Edited by djdragosx
Link to comment
Share on other sites

Deranjez si eu cu o intrebare, am un f30 din 2013 navigatie mare ,hartile sunt din 2013 , eu am downloadat versiunea de 3 usb din 2019 , merge sa fac pasul acesta ? si daca da, unde gasesc un FSC GENERETOR bun am descarcat si copie_scr.sh pt Varianta East iar generatorul actual nu vede decat 2018-2 ! multumesc !
Link to comment
Share on other sites

@David24 pentru generator FSC vezi http://www.bmwclub.ro/forums/topic/180401-generator-cod-fsc-doar-cu-un-stick-usb/page__view__findpost__p__2467951 am pus acolo link-uri.

Te pot ajuta eu daca ai nevoie cu generarea codului, doar sa-mi trimiti fisierul 1b.hex .

Verifica sa ai navigatia premium acum pe masina (mergi la navigatie, apesi option apoi scroll pana jos la Navigation Version Info) si ar trebui sa mearga.

 

Eu am facut ieri update cu varianta 3xUSB cu succes , varianta cu 1 USB se oprea si cerea USB-ul al doilea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.