Jump to content

Vand 325ti


alex230ro

Recommended Posts

Cum zice titlul , e vorba de 325ti-ul meu, km 160 mii si ceva, trebuie sa mai vad ce zice pe bord.istoricul dotarile si ce s-a mai schimbat http://www.bmwclub.ro/forums/topic/40398-bmw-325i/page__pid__2463698__st__400#entry2463698

Astea fiind zise probleme:

- aripi fata ruginite(am altele sh la culoare dar nu sunt montate) bara fata / spate zgariate mai mult sau mai putin, rugina podea spate cam 3 4 cm patrati

- bucsa grup si o bucsa toba obosite, la fel as zice si de flansele amortizor si amortizoarele spate

- senzor abs dreapta spate mort = curatare sau schimb

- frana de mana are momente in care ramane blocata

- ceva zgomote la Vanos

- scut motor lipsa, il am dar ultima oara in service s-au pierdut ceva suruburi

- parbriz ciobit in mai multe locuri ar cam trebui schimbat

 

Pret - 2000 Eur negociabil daca e cineva decis pretul scade , masina se vinde cu contract vanzare cumparare.

Consum extraurban 7.5 mers legal 10 mers mai sportiv

urban 10 mers noaptea mega economic 12 - 13 mers normal fara sa fie aglomerat , 13-15 in aglomeratie.

impozit 900 lei , RCA la mine e cam 700 acum daca nu ma insel

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ce s-a intamplat cu compactul pana la urma ?Este incredibil ca nici la pretul de 7000,care e foarte avantajos in ciuda neajunsurilor pe care le are , masina nu s-a vandut. Pacat...pacat...in tara unde 2.0d face legea, un 2.5 benzina nu mai prezinta interes. Edited by crtir
Link to comment
Share on other sites

Mai are ceva zile de stat pe olx, am primit pana acum 6500 lei , 5300 lei si ceva schimb cu A4.Chiar mi-a zis azi un amic ca un prieten de-al lui il intrebase de masina i se parea prea ieftina :) Ar fi si asta o idee schimb aripile senzor abs si pun scutul, dau un polish si sa cer 10.000 lei nu m-ar mira sa ai si primesc. cum am zis se poate inchide :) Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.