Jump to content

Cumpar cablu ecranat cu 3fire


Recommended Posts

Cumpar cablu ecranat cu 3 fire care pleaca din mufa albastra de la modulul tv si se duce in spatele ccc-ului.In spatele ccc-ului are o mufa si acolo.Acest cablu are un fir galben din cele 3.Am incercuit in poza tipul mufei din spatele ccc-ului si cablu in sine.Pe cablu scrie Kroschu.Are cineva acel cablu ecranat cu mufa in spatele ccc-ului?Daca il are cineva ofer pe el 50 ron+transportul care-l platesc eu.

Cablu as putea sa-l fac eu dar am mare nevoie de mufa din spatele ccc-ului,mufa care nu o am.

post-91603-0-31320800-1542206249_thumb.jpg

post-91603-0-72969900-1542206255_thumb.jpg

post-91603-0-18274600-1542206262_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

pai ma incadrez in 50 ron cu 5m de cablu+mufa pt ccc?e ok?Cred ca 5m imi sunt de ajuns de la ccc pana la modulul din portbagaj

Poti sa-mi faci o poza la cablu+mufa sa le vad si eu cum arata?Apropo cablu ecranat trebuie sa fie audio stereo cu 3 fire.

Edited by Gordon93
Link to comment
Share on other sites

da, pai pt modulul de tv imi trebuie acel cablu stereo audio ecranat cu 3 fire,de fapt are 2 fire+masa.Cineva foarte destept mi-a zis de exsistenta acestui cablu de care am nevoie pt modulul video si de care nimeni nu a stiut sa-mi zica.Multi nici nu stiu de exsistenta acestui cablu la unitatea ccc.In orice caz sper sa gasesc mufa acea mica la tine,daca nu, la cine o are.Daca as gasi pe original si cablu care pleaca din ccc si se duce in modul as fi f.fericit pt ca fiind original ma gandesc ca e f bine ecranat fata de astea aftermarket, dar ma indoiesc ca il are cineva si acel cablu pe original.Ma multumesc cu mufa daca o gasesc.Am cautat prin multe dezmembrari si nu gasesc pe nicaieri mufa de care am nevoie.

O sa pun si aici in thread ce mufa caut mai exact in caz ca nu o gasesc la tine sKW,poate ma intelege mai bine lumea.In mufa mare de ccc,pe langa fibra optica mai intra inca 2mufe mai mici.Am nevoie de una din cele 2 mufe mici ,ca oricum sunt identice ca forma.

post-91603-0-97623700-1542298232_thumb.jpg

post-91603-0-21091000-1542298247_thumb.jpg

Edited by Gordon93
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.