Jump to content

BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2019-1


Recommended Posts

Am facut si eu update , dar cu cod FSC Lifetime de pe ebay...stick USB 3.0 , format NTFS si rabdare...aprox.45min...Totul ok! Multumim upload-erului...

Salut. Da-mi si mie un link de unde de pe ebay ai comandat codul FSC. Link-ul postat aici pe forum numai este activ si sunt tot felul de scammeri.

Merci !

Link to comment
Share on other sites

Confirm, sellerul este de ĂŽncredere. Totul a decurs foarte repede (comunicare, platĂŁ apoi livrarea codului). Am mai plĂŁtit 3 lire, adicĂŁ 12,99 pentru cod lifetime. Cel de 9,99 lire NU este lifetime.

 

Trimis de pe al meu SM-J730F folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mie nu-mi merge update-ul de data asta. Se opreste la insert cd1 sau ceva de genul. Incercat de cateva ori deja. Am re-descarcat/copiat fisierele, reformatat NTFS si la fel. Acelasi dispozitiv l-am folosit si la 2018-1 si 2018-2, cand mi-a mers. Sa fie oare memoria plina si de aia? Sau n-are treaba? M-am gandit si la asta ca posibila cauza, desi n-as zice ca am prea multa memorie ocupata.
Link to comment
Share on other sites

Mie nu-mi merge update-ul de data asta. Se opreste la insert cd1 sau ceva de genul. Incercat de cateva ori deja. Am re-descarcat/copiat fisierele, reformatat NTFS si la fel. Acelasi dispozitiv l-am folosit si la 2018-1 si 2018-2, cand mi-a mers. Sa fie oare memoria plina si de aia? Sau n-are treaba? M-am gandit si la asta ca posibila cauza, desi n-as zice ca am prea multa memorie ocupata.

Eu am aceasta problema, scrie mai sus si nu am reusit nici pana acum s-o fac. nu stiu ce problema este.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu vreau să fac pe gică-contra SKW, dar cu Windows nu merge în mod uzual. E o limitare din partea Microsoft. Ai nevoie de aplicații 3rd party pentru asta. Dacă ai făcut cu alte aplicații da, poți. Cu Windows, direct, nu poți.

 

Poate așa:

 

https://www.makeuseof.com/tag/format-large-hard-drive-fat-fat32/

 

În orice caz, pentru NBT (hărțile de față) merge bine mersi cu NTFS, nu ai nevoie să te complici cu alte aplicații. Sunt situații în care deși unele stick-uri sunt formatate FAT32 să nu fie văzute. Nu neapărat de mașină, nu neapărat pentru toate. În situația asta NTFS e sigur.

Edited by deeJayOg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.