Jump to content

VAND E34 518i


Cod79

Recommended Posts

BMW 518i, 113 cp.

Stare interioara, exterioara, mecanica impecabila.

Adusa in tara in Aprilie 2017.

1 singur proprietar in Germania.

Carnet de intretinere din Germania.

Facturi de aprox. 2800 eur (schimbate distributie, ambreiaj, uleiuri, filtre, bujii, fise bujii etc)

Cauciucuri noi.

Vopsea noua (pigment original).

Masina pt. pasionati.

FARA SCHIMBURI

PRET 3850 eur

004 0744595344

https://postimg.cc/gallery/23i2ghw02/

Edited by Cod79
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

daca nu este model "M" emblemele alea n-au ce cauta pe masina! mai ales langa "cealalta" emblema 518i ,ca rade si un copchil de liceu de tine! masina arata foarte bine ,dar pretul e umflat artificial! am facut si eu cam 44000 km cu E34 dar 520i motorizarea M20B20 si la cat de grea este masina,imi pare rau,un motor de 1.8i cu 4 cilindri e prea putin ca sa mai si faci vreo depasire,SINGUR in masina nu cu inca 3 persoane de 70-80kg si fiecare cu o geanta de voiaj... iar 1.8i nu poti sa spui ca te ajuta cu ceva la impozitul anual,consum benzina sau sunetul motorului... la ce costuri obligatorii anuale are un bmw E34 mai degraba un motor 2.5i M50B25 "ascuns" sub 1.8i macar sa simti ca mai se si misca masina de pe loc... imi pare rau ca mi s-a cam aplecat de bmw-uri dupa nici 3 ani de condus E34 ,dar prefer ceva mai "discret"! masina ta arata bine,dar greu sa gasesti clienti la un asa motor mic pus pe o caroserie cam de 1500 kg(ca am cantarit bmw-ul meu E34 si a iesit 1540kg... cam multe kg pt 129cai... fie ei cu 6 in linie...

 

Cu emblemele alea de M pe grila si portbagaj este in mod clar pentru pasionati la acest pret astronomic.

 

cere cat vrea pe masina! doar el stie ce are si cat face. dar emblemele "M" ar trebuie sa le dea jos... sau sa-i puna S38B38 cutie cu 6 trepte si diferential M5 :-) pretul sa-l tina la fel! :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.