BMWClub: Sfat achizitie BMW F36 - BMWClub

Jump to content

• 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Sfat achizitie BMW F36 WBA4E91000G290928

#21 User is offline   six in line 

• Pasionat
  • Group: Members

Posted 05 January 2019 - 09:48

Orice manager de firma serioasa raspunde de ce fac angajatii lui. Eu am firma de transport si raspund de ce fac soferii mei. PUNCT! Cand ceva nasol se intampla, nu raspunde Nea Gheorghe soferul, ci raspund eu si tot pe mine ma costa orice problema. In cazul de fata, BMW_ul asta nu a fost cumparat de tine pt ca anuntul continea multe minciuni. Deci patronul firmei a pierdut 23K euro, sau a ratat profit de 2-3-5K in functie. Eu stiu ca banii se fac greu si din rulaj si indiferent cate masini are el in parc, daca rateaza o vanzare din cauze unei prostii/incompetente a vreunui angajat, o sa dea faliment incet-incet. E plina piata de arzatori la toate colturile!

In acel anunt nu erau greseli, erau trecute intentionat optiuni care nu se regasesc pe masina doar ca sa prosteasca lumea. Ei incearca pt ca asa sunt invatati, sa arda lumea. Nu sunt prosti sau neglijenti, ci doar jeguri de comercianti. Nu-i subestima, sunt lichele cu scoala vietii care merg pe premiza ca la fiecare 5 secunde se naste un fraier si trebuie ars. Datoria lor e doar sa-l gaseasca :thumbsup:
3

#22 User is offline   Vlf 

• Începător

Posted 05 January 2019 - 10:39

Nu înțeleg de ce pierdeți vremea cu toți carnatii de p aici si nu va căutați mașini in Germania unde oferta e de 100 de ori mai mare,mai ales cei care vor o mașina buna..
3

#23 User is offline   Shummy_2 

• Nou venit
  • Pip

Posted 15 May 2019 - 08:55

salutarea la toata lumea , sunt in curs de achizitie a unui BMW Seria 4 , 190 Cp , 2015 , 175.000 Km, automata ( masina luata de pe licitatii )
As vrea sa va intreb de ce aspecte ar trebui sa tin cont la achizitie, ce probleme ar fi la aceasta masina , unde as putea sa o verifica ca la carte , plus alte chestii.

E ok sa iau din Romania sau mai bine merg in Germania?

Multumesc mult
0

Share this topic:

• 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users

www.bmwclub.ro trafic.ro