Jump to content

Vand racitoare egr bmw orice model


Vik71

Recommended Posts

vand racitor egr bmw orice model, absolut orice problema

repar / reconditionez profesional orice model de racitor egr pentru bmw si modele cu adblue cu garantie pe lucrare .seriozitate .reparatii fisuri,crapaturi,sparturi ,curatare profesionala si egr

0744295593

Multumesc

 

post-72384-0-79673500-1547650737_thumb.jpg

 

post-72384-0-54525600-1547650742_thumb.jpg

 

post-72384-0-65116400-1547650749_thumb.jpg

 

post-72384-0-41571300-1547650756_thumb.jpg

 

post-72384-0-84223700-1547650761_thumb.jpg

 

post-72384-0-51918900-1547650766_thumb.jpg

 

post-72384-0-38420700-1547650772_thumb.jpg

 

post-72384-0-57622000-1547650776_thumb.jpg

 

  • Like 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

orice model de racitor bmw ,orice problema ,rezolvare profesionala cu garantie + galerii admisie bmw N47 si dupa N47 orice model reparatii sau am unele modele Noi .

racitoare sparte ,fisurate,crapate

curatare profesionala racitor la interior

supapa vacuum inlocuire [ daca sunt probleme]

egr de pe el rezolvare probleme

seriozitate , Exclusiv telefon relatii 0744295593 . ORICE model racitor bmw ,orice motorizare ,an..NU am client nemultumit .Multumesc

pentru membri Bmwclub.ro Reduceri

Edited by Vik71
  • Like 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am trimis la domnul de pe forum urmatoarele :

 

- EGR + Racitor de Bmw E90, motor N47 , 177 cp.

- Galeria de admisie.

 

Egr de curatat, si schimbat racitorul.

Galeria de admisie pentru curatat cu ultrasunete.

 

 

EGR-ul meu a avut racitorul blocat, mi-a dat domnul altul, care este spart si curge antigelul pe langa el. ( a zis ca este "tipla" ).

Galeria de admisie a venit curatata, dar tot mai are mizerie vizibila in ea.

 

Deci situatie neplacuta.

Am inteles ca nu a avut clienti nemultumiti, eu voi fi primul.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

N am avut niciodata cont pe softpedia

daca e nemultumire mi se poate innapoia ce e al meu si se returneaza toti banii + platesc eu transportul tur-retur

1. racitorul a fost curatat profesional +supapa ca noua + a fost testat .

2. galeria s a curatat f.bine ,ca au mai ramas f.f. putine urme ,poate

no problem ,banii retur rapid .

  • Like 2
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Doamnelor ,domnisoarelor si domnilor,

 

Singura data cand am fost dezamagit de E91 meu a fost cand domnul Martinez mi-a dat diagnostigul EGR blocat la masina.Blocarea spunea el s-a produs pe o pozitie intermediara (nici inchis nici deschis) si asta poate ca era motivul pentru care nu aveam erori.Masina parca era mai lesinata decat o stiam eu.La intrebarea mea ....Curatam,deblocam ? raspunsul a fost transant si direct......nu se poate!!!! ,el a incercat de multe ori,cu tot felul de solutii si rezultat zero.Poate mai salvez supapa EGR(aia de plastic) care poate ca a scapat deoarece blocajul nu este de mult si ea nu s-a ars incercand sa inchida/deschida.Am insistat ca poate ,poate si spunea ca el poate incerca dar se va rupe tija aia in interior .....adica o sa arate ca fiind deblocat....... si el sa fie stricat.

Prietenul Supapa care era langa el a aprobat 100% cele spuse.Am fost invitat sa incerc ......aveau minim 5 prin garaj,chiar unul de F30 putin fisurat....absolut functional dar surpriza......nu se poate suda.Rezolvarea a fost o comanda de piesa noua si masina merge mult mai bine acum.

Deci am una bucata racitor stricat ca sa nu uit cat de ieftine sunt piesele de BMW .....si probabil daca vreau sa ma apuc de deblocat racitoare EGR o sa am material destul de la prietenii Supapa si Martinez.

 

Nu puneti botul la vrajeala curat Racitor EGR........se merita doar la savarina.In dorinta lor de a iesi din foamea care i-a lovit unii sunt in stare sa deblocheze si legatura din molecula de CO2,situatia din justitie,Ucraina sau Iraq.

Supapa si Martinez sunt 2 baieti care au facut peste 1000 distributii la masini marca BMW.

Edited by dorubimotoru
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Va salut dragi colegi..Acum o saptamana m-am hotarat sa curat galeria de admisie la un F10 530xd,masina neavand niciun fel de eroare,dar avand peste 200 de mii de km.M-am tot uitat si am cautat un service unde sa fac,curatarea,dar la mine in zona nu am gasit,asa ca am facut greseala sa ma uit si pe anunturi pe olx,cu cei care fac asemenea operatiuni.Am gasit un anunt interesant cu niste PROFESIONISTI,ca asa se numesc ei in anunt...L-am contactat telefonic,i-am spus ca nu doresc decat curatare,si daca descopera probleme la clapete sa le rezolve,mi-a spus sa le trimit galeria si ca dureaza 3 zile cu tot cu trimis si retur prin curier.L-am intrebat cum se face curatarea si mi-a spus ca se face profesional cu ultrasunete si spalare cu nu stiu ce solutii.Le-am trimis galeria,abia dupa o saptamana mi-au trimis galeria inapoi,le-am platit 450 de ron plus transport si cand ajung acasa si desfac coletul,surpriza...galeria curatata superficial la suprafata doar pe clapete si interiorul la fel de murdar.L-am sunat pe acest domn si l-am intrebat cum a curat galeria,ca este la fel de murdara si mi-a spus ca el asa a curatat-o pentru inca 200 de mii de km si sa nu-mi fac probleme.I-am spus ca nu este curatata si ca nu a incercat sa o curete cu ultrasunete,vazandu-se urme de zgarieturi pe la interior,probabil de la o surubelnita sau altceva ascutit.I-am spus ca sunt membru bmwclub si o sa-mi spun povestea pe site,ca nu cumva sa mai pacaleasca si pe altcineva si a zis ca il doare in p...a...Asadar,nu faceti greseala pe care am facut-o eu,sa curatati galerii sau orice alte piese la acest domn din Galati pe nume Soare Victor cu numar de telefon 0744295593...I-am dat numele si numarul de telefon,pentru cei interesati, sa nu mai curete galerii la acest hot,sa dea un search pe google sa afle de el.(.eu nu am fost asa istet sa caut informatii de el.).,abia acum am gasit postul despre acest escroc,dupa ce am fost inselat..Rog un moderator daca este ceva in neregula cu postarea,sa o mute in alta sectiune sau sa o stearga.
  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.