Jump to content

Reparat cheie/Inlocuit acumulator cheie BMW


Recommended Posts

Oferim serviciu de reparat electronica cheie BMW si/sau inlocuit acumulator plus resetare cheie pentru a se "vedea" cu masina.

Preturile sunt in functie de modelul cheii/masinii. Pentru cei interesati, lasati mesaj cu modelul masinii si va voi comunica pretul.

 

Aveti atasat si 2 chei facute pana acum, tip Diamant, de la doua BMW-uri seria 3 model 2003.

 

Cheile au fost desfacute fara a strica carcasa si electronica din interior si apoi resigilate cu un epoxy special.

post-93406-0-96394100-1549304580_thumb.jpg

post-93406-0-73299200-1549304587_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

pare din Bucuresti... :rolleyes:

 

Preturile sunt in functie de modelul cheii/masinii. Pentru cei interesati, lasati mesaj cu modelul masinii si va voi comunica pretul.

iti recomand sa postezi si cateva preturi, chiar daca au doar caracter orientativ... si sa raspunzi si la intrebarile postate de colegii de forum :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Salut!Poti inlocui si piese de pe placa de baza?Eu am deteriorat o piesa cand am taiat cheia pentru inlocuirea acumulatorului.Se mai poate face ceva?Este vorba de o cheie tip diamant de la E39 din 2002.

 

 

Salut. Scuze de raspunsul intarziat. Daca putem gasi componenta defecta desigur. Aveti o poza cu telecomanda deschisa si cu componenta defecta/lipsa?

 

Bucuresti, Sector 2.

 

O seara buna.

Edited by Octavian Stroe
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.