Jump to content

530i xdrive G30


enigmatyq

Recommended Posts

49 mii , de la Procar , bmw premium selection , 5 ani garantie , 2 de la bmw , 3 de la dealer . Sunt impresionat in general de masina , are 25 mii km , e practic noua . Motorul e foarte silentios , si trage foarte bine . Masina e aproape full , diferenta mare fata de f10 ce l am avut .
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg din ce imitatie de inlocuitor de vinilin sunt facute scaunele la G30 si la alte modele mai noi, dar cum se cuteaza pielea asta e incredibil, arata la 20-30 de k de km de parca ar avea vreo 200 de k.

Adica macar o perioada ai pretentia ca o masina sa arate ca una noua, dar devine din ce in ce mai greu.

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg din ce imitatie de inlocuitor de vinilin sunt facute scaunele la G30 si la alte modele mai noi, dar cum se cuteaza pielea asta e incredibil, arata la 20-30 de k de km de parca ar avea vreo 200 de k.

Adica macar o perioada ai pretentia ca o masina sa arate ca una noua, dar devine din ce in ce mai greu.

 

Asa este..o sa ii dau foc , arata jalnic . In alta ordine de idei , nu arata asa “cutat” ca in poze .

 

conform unora de pe forum sunt deranjante si taie din placerea condusului :p

 

Haha..vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acri . Iti da asa o senzatie de relaxare cateva minute , nu vad cu ce ar taia din placerea condusului , ca doar nu activezi sistemele si gata , mergi 2000 km , si tu ca sofer dormi .

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cred ca asta e piele Dakota pe masina. dakota chiar se pastreaza bine, fiind o piele mai primitiva, mau groasa.

 

Pielea nappa de la Bmw este cea mai proasta de pe piata si da, dupa ce te urci in ea de 100 de ori poti sa te stergi la fund cu ea. Toate G-urile pe care le-am vazut cu nappa mi s-au parut distruse.

 

 

@enigmatiq, tu chiar ai obtinut 45% discount la o masina de 25.000km?!

Edited by edit
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

La 80k nu cred ca o comanda cineva in ro

Bine,mai sunt si excepții..veniseră cu sacoșele din rafie sa plătească,si cât erau gata actele,mâncau pe capota ceva kaizer cu muștar...

Edited by Vlf
  • Haha 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.