Jump to content

730Xd, 2016 - intretinere


Sfetea

Recommended Posts

ai dreptate, nu are sens sa ne mai contrazicem pt ca este evident ca nu vom ajunge la un consens.

 

as vrea totusi sa imi raspunzi la ultima mea intrebare din postarea anterioara si promit ca nu este vorba de a exploata raspunsul intr-un atac ulterior

 

Nu am vazut sensul intrebarii si de asta nici nu am raspuns.

Nu-mi plac lucrurile cumparate pentru imagine (un astfel de ceas se inscrie intrutotul) asa ca am ales sa port un ceas de 700 lei primit cadou de care m-am indragostit acum 4 ani.

Toate investitiile pe care le-am facut sunt intoarse pe toate partile si minutios analizate, de obicei aduc beneficiu financiar iar lucrurile de aparenta imi sunt departe.

Nu intru in detalii, nu intereseaza pe nimeni si asa trebuie sa ramana.

 

:)

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nu am vazut sensul intrebarii si de asta nici nu am raspuns.

Nu-mi plac lucrurile cumparate pentru imagine (un astfel de ceas se inscrie intrutotul) asa ca am ales sa port un ceas de 700 lei primit cadou de care m-am indragostit acum 4 ani.

Toate investitiile pe care le-am facut sunt intoarse pe toate partile si minutios analizate, de obicei aduc beneficiu financiar iar lucrurile de aparenta imi sunt departe.

Nu intru in detalii, nu intereseaza pe nimeni si asa trebuie sa ramana.

 

:)

Stai ca mai putin te intreaba si ce mananci dimineata de ai bani pentru seria 7 :)) cata aberatie se afla pe acest topic, doamne..

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Stai ca mai putin te intreaba si ce..

 

 

Bubico, sezi mumusel, mamitico!

 

iti explic: cand cineva te subpozitioneaza, facandu-te sa te simti prost si sarac, vrei sa ai si detalii, sa intelegi de ce te situezi prost in societate, pt ca apoi sa fii in rand cu lumea bineinteles daca iti si este la indemana.

 

@sfetea, am recitit si ce ai scris atat tu cat si eu si cred ca a fost o agresivitate exagerata.

un moderator ar trebui sa stearga postarile de pe ultima pagina, pt a nu mai aparea si inoportunitati ca ale lui exilong.

Edited by edit
Link to comment
Share on other sites

Bubico, sezi mumusel, mamitico!

 

iti explic: cand cineva te subpozitioneaza, facandu-te sa te simti prost si sarac, vrei sa ai si detalii, sa intelegi de ce te situezi prost in societate, pt ca apoi sa fii in rand cu lumea bineinteles daca iti si este la indemana.

 

@sfetea, am recitit si ce ai scris atat tu cat si eu si cred ca a fost o agresivitate exagerata.

un moderator ar trebui sa stearga postarile de pe ultima pagina, pt a nu mai aparea si inoportunitati ca ale lui exilong.

Puisor, relaxeaza-te, de ce te agiti atat?Ai aberat intr-una..mai ia o pauza.Apropos, mai invata diferenta dintre adjectiv si verb.

Edited by Exilong999999
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ah.. ce teapa mi-am luat. Am un gand sa trec la seria 7 si eram curios despre intretienere. Cand colo...leopardul.

Sincer imi este greu sa filtrez atatea postari aiurea ca sa gasesc un sfat decent.

 

Inainte sa iti cumperi 7, esti nevoit sa treci pe la "Edit" pentru a obtine okul final dupa ce analizeaza situatia ta financiara, altfel este exclus.

Cred ca ii poti scrie doar ce cauciucuri te gandesti sa iti iei, el are o putere peste fire prin care clarvede nivelul tau pe scara sociala si te poate obraznici sau sustine.

 

Toate bune!

 

Bubico, sezi mumusel, mamitico!

 

iti explic: cand cineva te subpozitioneaza, facandu-te sa te simti prost si sarac, vrei sa ai si detalii, sa intelegi de ce te situezi prost in societate, pt ca apoi sa fii in rand cu lumea bineinteles daca iti si este la indemana.

 

@sfetea, am recitit si ce ai scris atat tu cat si eu si cred ca a fost o agresivitate exagerata.

un moderator ar trebui sa stearga postarile de pe ultima pagina, pt a nu mai aparea si inoportunitati ca ale lui exilong.

 

Nu cred ca s-a simtit nimeni prost, bogat sau sarac, astea-s preinchipuiri. Eu doar am raspuns postarilor infecte din partea unor postaci, in rest ... aprecierile postarilor tale (din prezentul topic) vorbesc de la sine.

 

:)

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

sfetea, eu zic ca e cazul sa incetezi.

 

am facut observatia ca nu e normal(si chiar nu e) seria 7 si apoi sa iei in calcul anvelope sh, sa nu ai casco etc si ca asta e comportament romanesc. vezi si tu cum fac europenii peste care au trecut secole de civilizatie.

si ai revenit cu urmatoarele la adresa mea: frustrat, cocalar,nemultunit ca sunt angajat, apoi un fel de slugoi care traieste in umbra sefului si ca eu doar visez la lucruri la care tu ai si asigurari.

 

astea sunt faptele.

 

inchipuirile sunt doar de partea ta, pt ca asa cum se vede, sunt presupuneri la adresa mea iar eu am scris doar bazat pe faptele tale: seria 7 sh despre care esti ingrijoarat cu costurile de intretinere, roti sh si apoi alte anvelope sh iar ulterior lipsa casco...

 

nu incerca sa schimbi starea de fapt a lucrurilor si sa mai adapi potentiali sustinatori care nici macar nu inteleg textul sau poate nici nu l-au urmarit

Edited by edit
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tu chiar nu ai inteles nimic din ce am postat.

Nu mai imi racesc gura, fa tu ce crezi ca e normal pentru tine si in viata, insemni pentru mine (cat si pentru o parte din colegii de pe forum - vezi dislike -) un 0 cu o bara.

O sa cresti si o sa intelegi altfel lucrurile (sper eu cum trebuie), nu te mai obosi sa postezi.

Cum sa ma ingrijoreze intretinerea masinii cu service inclusive si garantie pana in 2021?

 

Hahahaaa - apuca-te sa dai dislike la psotarile mele acum, lol!

Bai, esti chiar de un penibil rar intalnit si de o prostie infricosatoare.

Gata, ultimul post, promit! Brr mi-e rusine ca am conversat cu asemenea animal.

 

Ciao

Edited by Sfetea
  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tu chiar nu ai inteles nimic din ce am postat.

Nu mai imi racesc gura, fa tu ce crezi ca e normal pentru tine si in viata, insemni pentru mine (cat si pentru o parte din colegii de pe forum - vezi dislike -) un 0 cu o bara.

 

Hahahaaa - apuca-te sa dai dislike la psotarile mele acum, lol!

Bai, esti chiar de un penibil rar intalnit si de o prostie infricosatoare.

Gata, ultimul post, promit! Brr mi-e rusine ca am conversat cu asemenea animal.

 

Ciao

:) sfetea, tu nu iei in calcul ca altcineva ti-ar putea da dislike?!

normal, te confirmi cu toate scrise pana acum.

Chiar ii invit sa spuna pe cei cu dislike.

crezi ca forumul asta este doar al tau si al meu?!

 

 

as vrea sa intervina un moderator asupra acestui individ.

 

tu nu te dezminti, baietas! Evident, nu iti ramane decat sa jignesti, cand nu mai stii ce sa spui in realitatea ta inchipuita

Edited by edit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu chiar nu ai inteles nimic din ce am postat.

Nu mai imi racesc gura, fa tu ce crezi ca e normal pentru tine si in viata, insemni pentru mine (cat si pentru o parte din colegii de pe forum - vezi dislike -) un 0 cu o bara.

O sa cresti si o sa intelegi altfel lucrurile (sper eu cum trebuie), nu te mai obosi sa postezi.

Cum sa ma ingrijoreze intretinerea masinii cu service inclusive si garantie pana in 2021?

 

Hahahaaa - apuca-te sa dai dislike la psotarile mele acum, lol!

Bai, esti chiar de un penibil rar intalnit si de o prostie infricosatoare.

Gata, ultimul post, promit! Brr mi-e rusine ca am conversat cu asemenea animal.

 

Ciao

Te-a facut cu ou si cu otet pana acum el fiind si initiatorul "scandalului" si tot el spune sa incetezi.Are logica.

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.