Jump to content

BMW Road Map Europe Route 2019


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Salut!

 

Pot sa confirm ca au aparut versiunea Road Map Europe Route 2019-2.

Problema este ca BMW Download Manager da doua versiuni anul acesta: WEAT si EAST, ambele 2019-2.

Stie cineva care este daca trebuie instalate ambele, sau se instaleaza doar una?

Momentan am descarcat si instalat versiunea EAST.

 

Drumuri bune!

Link to comment
Share on other sites

Pana sa platesti nu iti spune nimic ca sunt 2019-2.

Cel putin asa arata la mine.

 

http://i64.tinypic.com/65pbtc.png

 

Zice ca sunt valabile doar pentru seria de sasiu a ta, dar fisierele merg pe toate navigatiile EntryNav si fiecare isi cumpara FSC separat de unde poate.

 

Eu am facut cont la ei si ca tara am pus Germania, ca Romania nu o accepta in lista ca si adresa de domiciliu. Nu stiu de ce, dar nu mai pe Germania am zis sa ma inregistrez. La plata, la fel imi cere o adresa de Germania si nu pot sa schimb tara.

 

Poate ma indruma cineva cum sa le descarc si eu...

 

Tot din cont am acces la istoricul masinii si in rest ce optiuni mai doresc, pot plati, dar repet: nu pot sa trec o adresa ceva sau tara pe Romania :(

Edited by Geo DJ
Link to comment
Share on other sites

Ti-am zis eu m-am inregistrat pe Germania ca pe Romania nu m-a lasat.

De ce? Nu stiu zicea ca nu accepta Romania, ceva de genul.

 

La plata imi apare asa:

 

http://i68.tinypic.com/i2silk.png

 

Codul FSC ti l-au dat separat? Ala oricum nu e inclus in structura hartilor.

 

 

LATER EDIT:

 

Gata au aparut si pe net, dar numai versiunea BMW ROADMAP WEST EUROPE ROUTE 2019-2:

 

https://mega.nz/#F!Ets11YCL!ll8t3whvJ2NEKB_nrSgNzw

 

Bafta la download ;)

Edited by Geo DJ
Link to comment
Share on other sites

Pai si nu o share si cu noi ?

 

Eu am versiunea platita, cu cod de activare pe masina mea.

Serviciul de update al hartilor se poate cumpara daca te inregistrezi pe un portal ConnectedDrive de afara.

Eu m-am inregistrat in UK, pentru ca ma stiu engleza, dar se poate si in alta tara (nu si in Romania).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 months later...
eu am cont de UK am avut de RO și nu ĂŽmi dĂŁdea nimic ...in cont , in secțiunea Remote Cockpit la Control , ai Map Update . Click , se deschide alta pagina unde ai BMW Update Manager pentru Windows sau Mac . Descarci , instalezi și in program te loghezi cu contul de pe Connected Drive . Enjoy !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.