Jump to content

BMW ROAD MAP (EAST + WEST) EUROPE ROUTE (2019-2)


Recommended Posts

Eu i-am dat, sĂŁ mĂŁ ducĂŁ pânĂŁ la BucureĂâ˘ti. De la mine de acasĂŁ. ĂËi mĂŁ duce prin Serbia, exact pe A3. Printre altele ĂŽmi spune cĂŁ e Ăâ˘i cea mai rapidĂŁ stradĂŁ. Cu toate astea, Ăâ˘i eu cred cĂŁ harta asta are multe minusuri, strada pe care stĂŁ bunicii noĂâ˘tri, ĂŽn centrul BucureĂâ˘tiului, Pentru BMW nu existĂŁ. ðŸËâŚ

 

005aec3a7fd1db0f0563f71ee21cebbb.jpg

 

 

Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Plec din Craiova. Imi cer scuze defapt voiam sa spun ca nu vede A1 in Serbia . Si in loc sa ma scoată pe la Severin prin Serbia-Croatia-Slovenia -Italia ma duce prin Bulgaria pe unde nici nu este autostradă.

O sa fac o poza din BMW Map vs Google Maps vs Waze .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am instalat si east si west 02.2019

Acum nu mai nimic din judetul Dambovita , nici macar Targoviste.

Inainte cand am adus masina din Germania era Route 1.2015 avea toate drumurile din Dambovita, si toate localitatile.

Ai reusit sa le instalezi pe amandoua ? Nu ti-a pastrat una si pe cealalta a sters-o?

Link to comment
Share on other sites

Confirm si eu .

In Craiova nu sunt decat 2 strazi principale pe West .

Si eu am avut Route 2015 si aveam toate strazile .

Acum am instalat Westul deoarece la vara vreau sa ajung in Italia .

Deoarece in Serbia are doar cateva drumuri ma scoate prin Bulgaria destul de aiurea dupa care ma trece in Serbia

O porcarie cu 2 harti .

Link to comment
Share on other sites

WEST

Full coverage:

Andorra, Belgium, Germany, Germany, Finland, France, Greece, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Italy, Croatia, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Niederlande, Norwegen, Sterreich, Poland, Portugal, San Marino, Slowakische Republik, Slovenia, Spain , Sweden, Switzerland, Czech Republik, Hungary, State of Vatican.

 

Only main road network:

Albania, Russia, Bosnien and Herzegowina, Bulgarien, Estland, Lettland, Litauen, Mazedonien, Moldawien, Montenegro, Romania, Serbian, Turkey and Ukraine.

 

EAST

Full coverage:

Belgien, Bulgaria, Germany, Estonia, Finland, Greece, Italy, Croatia, Liechtenstein, Lettland, Litauen, Luxembourg, Niederlande, Norwegen, Sterreich, Poland, San Marino, Slovakia, Slovenia, Sweden, Switzerland, Czech Republik, Hungary, Vatican State , Russia.

 

Only main road network:

Albanien, Andorra, Bosnien and Herzegowina, France, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Mazedonien, Moldawien, Monaco, Montenegro, Portugal and Spain.

 

 

 

 

Pentru Italia stai bine și cu West și cu East se pare.

Edited by deeJayOg
Link to comment
Share on other sites

Păi pe unde ajungi în Italia? Nu vii din Est? Ai nevoie de East, evident. Dacă nu te duci în Franța, Spania, Portugalia...etc, n-ai ce face cu West. Serbia e uitată de BMW aproape complet. Apare ca main road la West, ceea ce e stupid. Edited by deeJayOg
Link to comment
Share on other sites

Craiova - Severin - Belgrad (Serbia) - Zagreb (Croatia) - Lubliana (Slovenia) - La Spezia (Italia) .

 

Am instalat Westul si ma baga prin bulgaria total aiurea . m-am uitat pe maps insa BMW nu are drumul de mi-l da maps .

post-92831-0-22340300-1559037642_thumb.jpg

Edited by sorincs
Link to comment
Share on other sites

Craiova - Severin - Belgrad (Serbia) - Zagreb (Croatia) - Lubliana (Slovenia) - La Spezia (Italia) .

 

Am instalat Westul si ma baga prin bulgaria total aiurea . m-am uitat pe maps insa BMW nu are drumul de mi-l da maps .

 

Pune si tu un telefon cu Google Maps sau Waze pe un magnet langa ecran. Pune harta masinii pe ecranul mare la 200m si foloseste-o sa vezi cum arata drumul in avans. Navigatia masinii este net inferioara.

Link to comment
Share on other sites

PĂŁi pe unde ajungi ĂŽn Italia? Nu vii din Est? Ai nevoie de East, evident. DacĂŁ nu te duci ĂŽn Franța, Spania, Portugalia...etc, n-ai ce face cu West. Serbia e uitatĂŁ de BMW aproape complet. Apare ca main road la West, ceea ce e stupid.

 

Astea sunt tarile pe care le tranzitez .

Tu ce ai alege ?

post-92831-0-94324100-1559049314_thumb.jpg

Edited by sorincs
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.