Jump to content

BMW X6 F16 M50d


ReSp3cT

Recommended Posts

De ce a distrus-o ? Ca na lasat-o neagra sa fie sclavul masinii sa frece la ea toata ziua si s-o spele la 2 zile ?

 

Stai linistit ca tot asa des o sa o spele, ca e neagra, ca e mov.. Masina o speli orice culoare ar fi, chiar daca e gri, tot are jeg pe ea si daca nu se vede asa ca pe negru.Da acuma are o culoare mai deosebita/rara...Farurile cum se vad cu folia aia fumurie pe ele?Nu ai incercat sa vezi cum arata fara folia aia neagra pe ele? eu zic, ca ar da mai bine fara..

Fiecare cu gusturile lui, eu imi mentin parerea ca a aratat cel mai bine cum ai adus-o acasa, in primele poze(inclusiv jantele)..

Asteptam poze cu ea lasata mai jos :download:

Sa te bucuri de ea multi km fara probleme :purple:

Edited by mdln
Link to comment
Share on other sites

bai, arata surprinzator de bine dar parerea mea fa si manerele :D, contrast poti sa ai la jante, barele longitudinale, capace oglinzi, grile fata si lip...dar si manerele deja consider ca e prea mult, dar cum crezi tu :D
Link to comment
Share on other sites

Stai linistit ca tot asa des o sa o spele, ca e neagra, ca e mov.. Masina o speli orice culoare ar fi, chiar daca e gri, tot are jeg pe ea si daca nu se vede asa ca pe negru.Da acuma are o culoare mai deosebita/rara...Farurile cum se vad cu folia aia fumurie pe ele?Nu ai incercat sa vezi cum arata fara folia aia neagra pe ele? eu zic, ca ar da mai bine fara..

Fiecare cu gusturile lui, eu imi mentin parerea ca a aratat cel mai bine cum ai adus-o acasa, in primele poze(inclusiv jantele)..

Asteptam poze cu ea lasata mai jos :download:

Sa te bucuri de ea multi km fara probleme :purple:

Deci in opinia ta, o masina neagra si una argintie de exemplu se intretin la fel, nu?

Holograme, RDS etc, nu-ti spun nimic? O diferenta ar fi ca pe argintiu nu se vad :))

Edited by Alexandru'
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

inainte se platea sa ai bara , bandourile, oglinzile, manerele in culoarea caroseriei....acum platesti sa le ai negre....niciodata nu suntem multumiti :)))

si eu sunt de parere ca masina era superba cu rotile de fabrica, culoarea originala...etc

dar fiecare cu gusturile lui si propietarul decide si de data asta

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

daca ma uit la poze mici, cum apar ele pe webpage thumbnail, parca e interesant, parca ma atrage.

daca deschid/maresc poza nu imi mai place asa tare.

parca taie din elanul agresiv al formelor...parca mai are nevoie de ceva...

nu ma intelege gresit, arata mult mai bine decat ma asteptam

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Neagra era o masina clasica si banala..intalnita la fiecare colt..nu o forma, nu nimic..plus ca ma dispera faza ca acum o speli acum e la loc..iar cum mie nu imi place clasicul si imi place mereu sa fiu diferit..am facut o alegere super tare...daca era o masina banala doar din ce am obs cand parchez prin oras si mai sunt in preajma.. ii face lumea poze....eu zic ca la banal nu ar avea dc sa faca poze sau la ridicol :) . Live este de 10x mai frumoasa decat in poze. Duminica seara o sa ma duc cateva ore in piata constitutiei. Cine trece pe acolo o poate vedea si live :)

App de faruri...da...din cauza foliei scade intensitatea farurilor...dar nu cu mult.

Sambata o sa ii mai fac ceva poze... curata ca la carte pentru vanzare :)

Edited by ReSp3cT
  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

incearca sa o mai cobori putin daca e posibil

Am deja arcurile la custom dar nu stiu ce sa fac....mi se pare cam mult sa o cobor 4cm acum...am tot pus rigla si imi e sa nu o fac x4 daca o cobor atat...:)) Tot stau pe ganduri ......

Link to comment
Share on other sites

boom:D

Dupa 22 o sa fiu in piata constitutiei.

 

PS : vorba celor de la kitt si majoritatea de au vz masina live....doar un invidios ar spune ca masina asta nu este wow :) chiar daca gusturile nu se discuta :)

post-41780-0-52045000-1564328466_thumb.jpg

post-41780-0-48503500-1564328500_thumb.jpg

Edited by ReSp3cT
  • Like 2
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

Am deja arcurile la custom dar nu stiu ce sa fac....mi se pare cam mult sa o cobor 4cm acum...am tot pus rigla si imi e sa nu o fac x4 daca o cobor atat...:)) Tot stau pe ganduri ......

Ce arcuri vrei sa.montezi si de unde , custom cei de la Apaca ? Eu tot caut o solutie sa.o rigidizez fara sa.o cobor . Ori amortizoare mai tari ,fie bari stabilizare eibach ,desi cred ca arcurile fac toata treaba

Link to comment
Share on other sites

Ce arcuri vrei sa.montezi si de unde , custom cei de la Apaca ? Eu tot caut o solutie sa.o rigidizez fara sa.o cobor . Ori amortizoare mai tari ,fie bari stabilizare eibach ,desi cred ca arcurile fac toata treaba

Numai stiu ce firma sunt arcurile....cei de la custom tuning le au comandat. Mergi pana la ei, sunt in spate la afi. Custom tuning unde face si Dorian popa masina.

 

 

Ps: am ajuns la parcare dar nu au iesit niste tov si stau maxim 22:40-50

Link to comment
Share on other sites

boom:D

Dupa 22 o sa fiu in piata constitutiei.

 

PS : vorba celor de la kitt si majoritatea de au vz masina live....doar un invidios ar spune ca masina asta nu este wow :) chiar daca gusturile nu se discuta :)

nu se discuta , stai lin , e cam bombonica pt un mutant de masina , , am mai vazut Z4 facut culori nebune si era relativ ok, inclusiv un 6 verde lucios era pe la mare .Asta e o masina mai serioasa , impune respect prin prezenta , e ca si cum ai purta un ceas portocaliu la mana , tu fiind la costum si nu in pantaloni scurti pe plaja , adica undeva e o aroganta rupta din context si pt unii pare simpatic , pt altii nu . Poate peste cativa ani vei vedea diferit lucrurile , nu trebuie sa te superi , tu bucura-te de ea ca pe noi nu ne deranjeaza de fapt nimic :thumbsup:

Edited by Myx
  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.