Jump to content

BMW X6 F16 M50d


ReSp3cT

Recommended Posts

nu se discuta , stai lin , e cam bombonica pt un mutant de masina , , am mai vazut Z4 facut culori nebune si era relativ ok, inclusiv un 6 verde lucios era pe la mare .Asta e o masina mai serioasa , impune respect prin prezenta , e ca si cum ai purta un ceas portocaliu la mana , tu fiind la costum si nu in pantaloni scurti pe plaja , adica undeva e o aroganta rupta din context si pt unii pare simpatic , pt altii nu . Poate peste cativa ani vei vedea diferit lucrurile , nu trebuie sa te superi , tu bucura-te de ea ca pe noi nu ne deranjeaza de fapt nimic :thumbsup:

Dar nu ma supar o secunda ca nu am dc :)

Cred ca acolo a editat el pozele cam mult de a iesit chiar asa rozalinda :))...oricum live este altceva.

post-41780-0-99250200-1564398979_thumb.jpg

post-41780-0-62428600-1564398984_thumb.jpg

post-41780-0-93391400-1564398989_thumb.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nu as pune folie pe faruri, indiferent cat de bine ar arata, chisr daca scade intensitatea luminoasa fie si pana la 5%.

 

parca nici nu as cobora un SUV cu 4 cm, pt ca isi pierde sensul de suv. in felul asta se poate lua un sedan pompos, pt ca aproape in asa ceva se transforma un SUV coborat

Edited by edit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lol , pacat de masina .. parca ne-am intors in ani 2000 si in era NFS :)) cred ca merg niste grile false pe capota , eventual si pe plafon daca tot i-ai facut si farurile cu folie neagra, ah si un eleron mai inaltat pe hayon ar fi bomba.

in alta ordine de idei :

O masina absolut superba ,cu o culoare absolut oribila rezultata in urma colantarii ... :rolleyes: mai bine o luai alba ..desi masina aia pe negru arata cel mai bine.. deh, prost neamtu' ca nu a stiut sa-si aleaga culoarea.. :))

Ma faci sa rad :)

Dar uite totusi suntem in 2019 si dintr-o masina cu o culoarea des intalnita de kkt si clasica...dupa parerea mea si a tuturor in afara de 2-3 de pe forum... am reusit sa fac o culoare super frumoasa si am dat un alt aspect unei masini clasice de batran.

 

PS: Eu acum incep sa inteleg dc forumul numai este deloc activ, nici intalniri , nimic....pentru ca au ramas doar carcotasi aici...restu au inteles si au lasat deoparte forumul :) Ca ma tot intrebam ce se intampla...cat de activ era ultima data cand am mai fost pe aici.....Cand va aud awolo ai distrus masina , bataie de joc...:))))))) sunteti funny... dar ma abtin ca asa este mai bine :D Intr-un final o sa ramaneti 2-3 carcotasi aici si atat :D

  • Like 4
  • Downvote 14
Link to comment
Share on other sites

nu se discuta , stai lin , e cam bombonica pt un mutant de masina , , am mai vazut Z4 facut culori nebune si era relativ ok, inclusiv un 6 verde lucios era pe la mare .Asta e o masina mai serioasa , impune respect prin prezenta , e ca si cum ai purta un ceas portocaliu la mana , tu fiind la costum si nu in pantaloni scurti pe plaja , adica undeva e o aroganta rupta din context si pt unii pare simpatic , pt altii nu . Poate peste cativa ani vei vedea diferit lucrurile , nu trebuie sa te superi , tu bucura-te de ea ca pe noi nu ne deranjeaza de fapt nimic :thumbsup:

Myx,vezi cĂŁ mașina ta are culoare de kkt și de bĂŁtrân 😂😂😂

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man, trebuie sa intelegi, aici se posteaza chestii mai importante, de exemplu cand iti speli masina, cand faci revizia, cand iti schimbi lantul la bolid...si...cam atat. Mai apare cate unu care intreaba de DPF...si cam asta e :))

 

:frantics: :goodjob: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

  • Like 1
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Man, trebuie sa intelegi, aici se posteaza chestii mai importante, de exemplu cand iti speli masina, cand faci revizia, cand iti schimbi lantul la bolid...si...cam atat. Mai apare cate unu care intreaba de DPF...si cam asta e :))

 

sau cand ne bate cardanul "man".. :)) eu nu inteleg de unde ai aparut si tu...ca ciuperca dupa ploaie

  • Like 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bai da ce de comentarii total deplasate pe acest topic. Scopul este altul aici,voi nu intelegeti ca pe om nu il doare capul de gusturile voastre despre cum a colantat el masina ?! E super tare asa cum e ea,daca lui asa ii place,nu tre sa umpleti pagini cu acest subiect.
  • Like 2
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa-ti dau tie explicatii? Stii vorba aia cu cainele care moare de drum lung ? :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

pai cand dai replici de genul:

 

Cand conduci o masina care costa cat jantele lui, normal ca esti invidios :)) ce ne mai cacam atat pe noi.

 

daca e sa o luam pe rautati...nici masina ta nu cred ca e prea valoroasa :)))))

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

De ce sunteti incuiati in propria simplitate a gandirii? Toata lumea vrea masina neagra/alba/gri. WTF?!

Daca nu e neagra nu-i sta bine...Cel mai bine ii sta alba...Pe gri nu se vede culoarea...Eu sunt om serios...etc

Oare de ce se mai chinuie BMW cu programele de culori Individual?

 

Nici mie personal nu mi s-ar potrivi masina asta, desi nu arata rau, doar ca nu imi place distanta intre roata si aripa decat daca e wide-body gen off-roader.

Dar hei, masini sunt multe, oameni multi, gusturi si mai multe.

De aici si pana la a arunca cu rahat e cale lunga si urata.

 

Pune BMW un mov pe M3 genial. La fel si Bentley are un mov genial. Rolls are un mov superb, toate cu tenta masculina.

Sa nu mai zic ce mov are Lambo si gasca lor...

 

Unii din voi ramaneti la jante pe 17 si va vad cum incercati sa convingeti si pe altii ca "e drumurile rele" si nu merita...si nu mai comenteaza nimeni cum ca BMW nici macar nu prezinta masinile cu jante pe 17 pt ca sunt urate rau.

Nu are rost sa cautam aici pe forum pareri de acum cativa ani despre luminile ambientale...

 

Asa ca incercati sa va abtineti din a deranja pe altii doar pentru ca voua nu va place. E de prost gust. Omul isi prezinta masina, poti alege sa treci mai departe.

 

Mesajul de mai sus e general, nu particular, deci nu va raspund deloc.

Pa!

Prin postul asta, i-ai deranjat pe cei cu "copii" si care au o "varsta", iar jantele pe 17 sunt cele mai bune, nu stii tu, pe 18 iti rupi masina, iar de la 19 in sus, doar in Germania :LMAO: :LMAO:

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Masina e super, dar cu culoarea aia... ti-ai batut joc de ea.

Zici ca e masina lu' Simona Senzual (alias proasta satului) sau a vreunei pitipoance obosite care se crede "influencer" pe social media.

Edited by Claudiu F
  • Like 2
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.