Jump to content

BMW X6 F16 M50d


ReSp3cT

Recommended Posts

absolut orice masina cu culoare mata mi-a lasat impresia de masina "neterminata"...sau ceva ce stim cu totii ca e la moda doar perioada asta, dupa care toata lumea va realiza ca e o tampenie.

asta e strict parerea mea.

inclusiv culorile mate de fabrica, la care deja se renunta usor.

 

si eu vreau sa schimb culoarea la F10 si tot mov as vrea, dar lucios si o nuanta mai albastruie, gen indigo...dar niciodata mata.

am vazut in realitate cum arata mov lucios cu accente negru lucios si e ceva chiar placut.

 

dar hei, e masina ta si parerea mea, pot exista ambele in acelasi timp :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

absolut orice masina cu culoare mata mi-a lasat impresia de masina "neterminata"...sau ceva ce stim cu totii ca e la moda doar perioada asta, dupa care toata lumea va realiza ca e o tampenie.

asta e strict parerea mea.

inclusiv culorile mate de fabrica, la care deja se renunta usor.

 

si eu vreau sa schimb culoarea la F10 si tot mov as vrea, dar lucios si o nuanta mai albastruie, gen indigo...dar niciodata mata.

am vazut in realitate cum arata mov lucios cu accente negru lucios si e ceva chiar placut.

 

dar hei, e masina ta si parerea mea, pot exista ambele in acelasi timp :))

 

Si eu sunt super curios cum va iesi....eu nu prea sunt cu matt`ul...dar am zis ca luciosul sa nu fie prea tipator....dar dupa cum am spus, daca nu este wow finalul....pun lucios si gata.

Dar cum se vede movul asta mat....mai rar.... :) Acum vedem cum va fii si pe suv....Sper sa termine mai rpd de 4-5 zile.

post-41780-0-02131500-1562168875_thumb.jpg

Edited by ReSp3cT
Link to comment
Share on other sites

O ultima poza pe negru :)

Din pacate colantul ajunge marti si tocmai miercuri sau joi se vor apuca de ea... :(

negrul asta a devenit ciudat pt tine in mom cand ai montat jantele negre si nu ai mai avut parte de contrast , pt mine un X6 negru e o masina f frumoasa , are prestanta maxima ,mai repede imi par cele albe aiurea dar oricum , vei avea parte de contrast acum si nu o sa iti mai parea asa banala si corect matul nu va mai arata asa prafuit , sa vedem ce iese , btw cat te costa colantatul , ai o estimare ? :download:

Link to comment
Share on other sites

negrul asta a devenit ciudat pt tine in mom cand ai montat jantele negre si nu ai mai avut parte de contrast , pt mine un X6 negru e o masina f frumoasa , are prestanta maxima ,mai repede imi par cele albe aiurea dar oricum , vei avea parte de contrast acum si nu o sa iti mai parea asa banala si corect matul nu va mai arata asa prafuit , sa vedem ce iese , btw cat te costa colantatul , ai o estimare ? :download:

 

90 mil ma costa... in care este inclus si vopsitul etrierilor.

Negrul este foarte pretentios...iar eu stau in militari residence.. un cartier de kkt si plin de praf...o spal la 2 zile si tot degeaba.

Eu sper sa nimeresc din prima culoarea la colant sa iasa wow....cand vin din vacanta sa ma bucur de masina cu adevarat nu sa ii schimb din nou culoarea :)

Link to comment
Share on other sites

DupĂŁ mine ai "distrus-o" prin colantarea asta...dar, ție trebuie sĂŁ ĂŽți placĂŁ 👍

Apropo, mânerele ușilor de ce nu le-au fĂŁcut?

Sa am contrast frumos...am lasat mai multe elemente negru lucios:)

Da...fiecare cu parerea lui...din 10 persoane cand trec pe strada 8 se uita si raman...wow...Plus ca mai aveam si eu la pitesti cativa tov si ziceau dute ba ca nu prea e....si cand au vz live...:)

Masina nu este frumoasa...este superba :)

Maine o sa mai fac cateva poze si cu oglinzile terminate.

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.