Jump to content

MYX 7 seria 6


Myx

Recommended Posts

frumoasa foc! sa o stapanesti sanatos si fara evenimente neplacute!

care e treaba cu ea? era in plan?

 

am acelasi cod 416 de culoare, in ciuda numelui, e albastru curat toata ziua...si la propriu si la figurat...doar noaptea se vede negru :)

felicitari....superba

Edited by Vlad_E30_E46
Link to comment
Share on other sites

frumoasa foc! sa o stapanesti sanatos si fara evenimente neplacute!

care e treaba cu ea? era in plan?

 

 

 

nici cel mai mic plan ,dar imi doream modelul. Asa ca nu am mai ezitat avand in vedere starea , dotarile si km .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nici cel mai mic plan ,dar imi doream modelul. Asa ca nu am mai ezitat avand in vedere starea , dotarile si km .

 

Felicitari!!! Sa o stapanesti sanatos! Culoarea superba, dar cum zicea cineva mai sus...se vede absolut orice pe ea....dar cand o vezi spalata...iti trece tot!

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Felicitari!!! Sa o stapanesti sanatos! Culoarea superba, dar cum zicea cineva mai sus...se vede absolut orice pe ea....dar cand o vezi spalata...iti trece tot!

Bafta

 

sa fiu sincer griul de pe f10 nu prea ma atragea , eu m-am obisnuit de ani cu culori inchise si nu ma deranjeaza intretinerea lor , cosmetizarea si timpul necesar. Am vazut mereu o placere personala mai presus de niste aspecte practice iar culoarea asta chiar prinde f bine masina , grilele fata crom ma cam deranjeaza acum dar cred ca o prind mai bine decat unele negre .

F10 va intra la vanzare curand , voi testa masina wk asta la un drum lung si voi reveni cu impresii si comparatii , sper sa nu simt lipsa dynamic drive si adaptive drive , un minus pt trapa dar pot trce peste si avertizarea laterala cu care ma obisnuisem , poate se face retrofit , inca nu stiu , f curios de farurile led care pe 6 lci au si adaptive beam fata de nfl , astept sa le testez . Multumesc pt urari , revin cu detalii si poze , un teaser la interior unde chiar e binevenita o schimbare, eram satul de tapiserie neagra si anosta cumva , pielea de o calitate superioara fata de F10 , per total se vede diferenta la materiale ,cea de pe bord si cotiera nappa , textura f fina si placuta la atingere , urmeaza sa decid daca pastrez jantele 20 care au anvelope f bune sau trec pe cele de 19 de la F10 care sunt de seria 6 , daca nu ma afecteaza la comfort cele pe 20 poate le pastrez.

 

c84cc971-aaf4-4969-b92e-6fb88884fa43-original.png?width=1920&height=1080&fit=bounds

80151802-4cb3-4d9b-9948-7c777b0ce894-original.png?width=1920&height=1080&fit=bounds

Edited by Myx
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

MYX 7 640 X D 107 000 km

 

un teaser momentan, revin cu detalii , ma bucur ca am revenit la o culoare inchisa care e absolut dementiala , carbon schwarz , in soare bate in albastru .

 

WhatsApp%20Image%202019-07-16%20at%2022.08.30_zpsnizkyxps.jpeg

WhatsApp%20Image%202019-07-16%20at%2022.01.12_zpsljdrkcsk.jpeg

...

 

S-o stapanesti sanatos! Sper sa ramai pe 20", dupa ce le vei pune pe cele de 19" ti se va parea mai mult ca sigur ca nu sunt de acolo.

Si-acuma zi sincer, ai trecut pe la Alex sa-ti asculte putin distributia. Si nu-mi zice, pericolul de rupere a lantului e iminent, sigur sigur se rupe si la astea in prostie...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.