Jump to content

MYX 7 seria 6


Myx

Recommended Posts

Galeria de admisie e declarata consumabil prin recomandarile interne ale bmw, din cate stiu. Cu recomandare de schimbare la 100k.

 

A mea (N47) tot pe la 130k s-a spart - s-a rupt plasticul care tine axul, facea zgomot de de auzea din masina.

 

Dar da, masina premium nu e egal cu fiabila.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Galeria de admisie e declarata consumabil prin recomandarile interne ale bmw, din cate stiu. Cu recomandare de schimbare la 100k.

 

A mea (N47) tot pe la 130k s-a spart - s-a rupt plasticul care tine axul, facea zgomot de de auzea din masina.

 

Dar da, masina premium nu e egal cu fiabila.

 

e un plastic amarat acolo , dpmdv a tinut ceva , nu imi pare o tragedie , galeria noua include motorasul care separat costa 1500 ron , practic ai clapetele noi si tot angrenajul , astea sunt costurile de mentenanta daca vrei masina in stare perfecta . Din ce mi-au zis mecanicii asta e problema la galeria asta , axul de plastic poate ceda . Ca simptome masina nu accelereaza dupa 40 pt ca intra turbina mica in protectie .Partea buna e ca te anunta instant , eroarea mentionata mai sus a fost inregistrata cu 30 km in urma.

Exista la sh galerii care se cumpara fix pt axul ala , dar evident nu stii cand se rupe , asa ca am preferat piesa noua si game over , accelerez linistit

Edited by Myx
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Masina vanduta , un capitol incheiat , o masina f frumoasa care mi-a placut in mod deosebit ,urmeaza noua achizitie curand . Topic inchis . :drinks:

 

PS daca e cineva din Galati si poate face o vizionare a unei masini inainte sa ma duc rog sa ma contacteze PM .Multumesc

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Cum myX ? Asa ? Gata ???

 

Trebuie sa fie un motiv pentru care sa vinzi o mașina care ti a placut in mod deosebit atât de repede, mai ales ca i ai fĂŁcut niste service uri destul de consistente.

 

Iti place mai mult alt model?

 

P.s sa fie ĂŽntr-un ceas bun ! 👍

Edited by WIN60
Link to comment
Share on other sites

Cum myX ? Asa ? Gata ???

 

Trebuie sa fie un motiv pentru care sa vinzi o mașina care ti a placut in mod deosebit atât de repede, mai ales ca i ai fĂŁcut niste service uri destul de consistente.

 

Iti place mai mult alt model?

 

P.s sa fie ĂŽntr-un ceas bun ! 👍

a stat 2 ani la mine , trebuia sa ma insor cu ea ? :)))

 

ms

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.