BMWClub: Cumpar set 4 anvelope vara 225/50/R16 - BMWClub

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Cumpar set 4 anvelope vara 225/50/R16

#1 User is offline   bmmr 

• Nou venit
  • Pip
  • Group: Members

Posted 06 September 2019 - 23:40

Ma intereseaza un set de 4 anvelope de vara 225/50/R16, DOT minimum 2016. In principiu vreau ceva mai ieftin, pana la 5-600 lei, sa pot merge cateva luni cu ele, pentru ca anul asta aparent nu gasesc nimic nou pe stoc din ce ma intereseaza. Nu vreau sa aiba gauri, taieturi, petice, galme mari etc.

Daca sunt mai noi (2018+) si le tin mai mult timp pot oferi mai mult, insa in acel caz vreau doar modele sport (de ex. Fulda Sportcontrol, Nokian zLine - exclus Rusia, Hankook V12 Evo, Michelin PS4 etc.) si sunt mult mai atent la starea lor.

Prefer oferte din Bucuresti sau care pot fi aduse in Bucuresti, ca sa le vad si pun pe jante inainte sa le iau.

This post has been edited by bmmr: 06 September 2019 - 23:43

0

#2 User is offline   All 

• Senior

Posted 07 September 2019 - 14:45

Cum adica exclus Rusia? Nu de altceva, dar eu am niste Zline pe masina in momentul de fata.
0

#3 User is offline   wind-3er 

• Pasionat
  • Interests:BMW

Posted 09 September 2019 - 09:05

Posted ImagePosted ImagePosted Image

www.google.ro - anvelope ieftine !

(4 x 225/50/R16, DOT minimum 2016. In principiu vreau ceva mai ieftin, pana la 5-600 lei) mda
-2

#4 User is offline   bmmr 

• Nou venit
  • Pip

Posted 13 September 2019 - 02:09

Intre timp m-am hotarat sa iau anvelope noi, am gasit cateva modele la preturi decente si SH nu gasesc nimic interesant pe langa Bucuresti.

Exclus adica mai bine nu :) Am citit de probleme la cele facute in RU, ar avea o calitate mai slaba fata de cele din FI (altii zic ca-s ok). Poate la unele din gama medie nu conteaza prea mult, dar la unele sport mai scumpe si mai solicitate nu mi se pare o idee buna.

PS Da am uitat ca aici vand multi pretiosi cu preturi duble, ca apoi sa le dea sub pretul pietii dupa un an :rolleyes:

This post has been edited by bmmr: 13 September 2019 - 02:11

0

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users

www.bmwclub.ro trafic.ro