Jump to content

Am nevoie de pareri


bmwiosif

Recommended Posts

Daca suprafata este pregatita cum trebuie si este aplicata o vopsea de calitate si un lac, o sa tina.

Totusi, ai putea merge pe un colant, in caz ca nu iti mai place sau vrei sa ii mai schimbi o data culoarea sau chiar sa revii la original.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Mersi pentru sfat. Mie mi se pare bestiala combinatia de rosu cu negru, si o sa o fac asa cat mai curand.

 

Va multumesc pt pareri.

Edited by bmwiosif
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare bestiala combinatia de rosu cu negru,

 

 

 

si mie la fel mi se pare, insa ca sa fie frumos, trebuie sa iti comanzi masina noua si sa vezi ce combinatii de culori la interior sunt pe la 5000 euro. cand dai cu bidineaua, mai lipsesste sa o duci la piata si sa vinzi pepeni direct din portbagaj. Astfel de upgrade-uri la masina gasesti des pe acolo.

 

PS cel mai mult, in pozele puse de tine, imi place manerul portierei dreapta.

Edited by edit
Link to comment
Share on other sites

si mie la fel mi se pare, insa ca sa fie frumos, trebuie sa iti comanzi masina noua si sa vezi ce combinatii de culori la interior sunt pe la 5000 euro. cand dai cu bidineaua, mai lipsesste sa o duci la piata si sa vinzi pepeni direct din portbagaj. Astfel de upgrade-uri la masina gasesti des pe acolo.

 

PS cel mai mult, in pozele puse de tine, imi place manerul portierei dreapta.

 

Manerul ala chiar e tiganie, restul mi se pare “ceva nou” .

Am inteles ce ai vrut sa spui

Link to comment
Share on other sites

tu nu te supara pe lumea care ti-a scris. pastreaza-ti masina curata, super ingrijita la exterior si interior, repara-i zgarieturile, pune-i anvelope bune, jantele sa nu aiba calamina pe ele absolut deloc si sa vezi ca satisfactia si aspectul masinii sunt mult mai bune decat sa ii pui un colant rosu la interior :) Edited by edit
Link to comment
Share on other sites

tu nu te supara pe lumea care ti-a scris. pastreaza-ti masina curata, super ingrijita la exterior si interior, repara-i zgarieturile, pune-i anvelope bune, jantele sa nu aiba calamina pe ele absolut deloc si sa vezi ca satisfactia si aspectul masinii sunt mult mai bune decat sa ii pui un colant rosu la interior :)

 

Acum explica-i si ce este calamina si cum ajunge ea pe jante!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acum explica-i si ce este calamina si cum ajunge ea pe jante!

 

Calmeaza-te prietene si lasa atitudinea asta de baro$an ca am jante de 600 de euro pe masina si am anvelope Michelin de 400 euro , saptamana trecuta i-am schimbat injectoarele si m-a costat 4150 lei. Daca adun doar sumele astea cred ca-ti cumpar caroseria de pe masina. Asa ca nu-i mai spune tu cum sa ma invete pe mine ce e aia calamina si dc se formeaza.

 

Nu credeam sa dau de caricaturi deastea de gluemti pe forum si de tarani. Pun pariu ca toti astia au volan-ul la perete. Duceti-va masinile inapoi in Anglia ca plang de dorul tarii.

Edited by bmwiosif
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.