Jump to content

BMW E92 330D pachet M


lexuuuu

Recommended Posts

Impozitul nu este bonus, masina este in proprietatea ta, ai trecut de 31 decembrie. Ai de plata!

Am sunat si eu la cativa cretini, si cica sa le dau si bani pe impozit, ca l-au platit ei pe anul asta...asta e buna :shifty:

Masina arata marfa. Bafta cu vanzarea!

Edited by Stormzor
  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Impozitul nu este bonus, masina este in proprietatea ta, ai trecut de 31 decembrie. Ai de plata!

Am sunat si eu la cativa cretini, si cica sa le dau si bani pe impozit, ca l-au platit ei pe anul asta...asta e buna :shifty:

Masina arata marfa. Bafta cu vanzarea!

 

Vezi cum vorbesti ca indirect m ai facut cretin...asta cu impozitul e bagata de cativa ani, eu stiu ca esti obligat sa il platesti tu la vanzarea masinii..dar cumva daca o gandesti putin, cand platesi 2900 ron impozitul si o vinzi in luna februarie sa zicem cel care o cumpara merge 10 luni cu impozitul platit de tine..oricum cand il platesti si o vinzi cu el platit se reflecta in pretul masinii,cumva e tot aia.

 

P.s Eu la randul meu cand am cumparat masina in febriarie acum 4 ani i-am platit omului diferenta de impozit pentru 10 luni..si nu ca am fost fraier cum considera unii , asa mi sa parut corect.

  • Like 2
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

felicitari pt masina. eu am style 230 (19 inch, se vad in poza de profil)pe masina mea 320d 2010 de cand am luat-o acu 4 ani si sunt rezistente. jantele orginale sunt mult mai rezistente decat fakeurile si au fost testate in conditii destul de solicitante. spor la vanzare Edited by Rico24
Link to comment
Share on other sites

9500 euro fix cu rotile de vara, daca nu se vinde la banii astia o tin si ma mai trag cu ea cat timp nu necesita investitii thumbsup.png

 

Incearca sa dai jos legitimatia de politie din parbriz, poate li se face frica cumparatorilor de tine si ii sperii, si d-asta tot nu se vinde

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Incearca sa dai jos legitimatia de politie din parbriz, poate li se face frica cumparatorilor de tine si ii sperii, si d-asta tot nu se vinde

 

Ar trebui sa fie un + asta thumbsup.png

 

E problema impozitului si taxelor in RO si faptul ca e 2 usi si nu prinde la oameni..

Edited by lexuuuu
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.