Jump to content

BMW F10, 2012, m-pack


mcliviu

Recommended Posts

Salutare,

Ofer spre vanzare masina personala, BMW F10, fabricat in 2012.06 inmatriculata prima data in Romania in 2016.01 (am cumparat-o undeva in decembrie 2015), eu fiind primul si singurul proprietar in .ro. Am circulat o perioada de aprox 1.5 ani in BeNeLux, cat am fost acolo cu un contract.

Long story short, masina intra la vanzare din motive personale, dupa ce am tot vrut sa ma despart de ea, m-am tot gandit si razgandit, acum a venit momentul.Am avut un incident asta vara cu ea care a generat niste costuri mari, pe scurt, renunt momentan la a doua masina in familie, si probabil definitiv la diesel. Ca sa intelegeti frustrarea, dupa incidentul de asta vara, seria 1 al sotiei a fost inlocuit tot cu un seria 1, 2018, cu garantie.

 

Masina este intr-o stare foarte buna, am reparat totul cu simt de raspundere la garajul lui Bogdan (Ciupanezu) - am schimbat absolut tot ce a fost necesar, cei care il cunoasteti puteti cere feedback de la el. ITP valabil pana in noiembrie 2021.

Necesita investitii in anvelope, astea de iarna sunt vechi si varza (nu circul cu ea, am o masina noua de la munca), iar cele de vara spate sunt de inlocuit (as zice ca si cele de pe fata).

 

Topicul masinii disponibil aici

Anuntul de vanzare OLX, aici

 

Mi-as dori sa isi gaseasca un proprietar aici, si avand in vedere starea masinii, un pret corect pentru ea consider ca ar fi 15k.

Daca sunteti interesati de masina, PM sau telefon.

 

Masina e disponibila in Bucuresti, zona piata Victoriei.Stiu ca suntem pe un forum, si fiecare isi poate spune parerea, insa as aprecia daca putem pastra comentariile on-topic.Multumesc!

Edited by mcliviu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.