Jump to content

Road Map Europe East & West NEXT 2020-2


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Salut.

Ma poate ghida cineva cum sa fac rost de codul pentru a face update la versiunea NEXT 2020-2.

Tin sa precizez ca am cablu enet, iar in 2018 am reusit sa fac singur rost de acel cod cu aplicatiile si indrumarile gasite pe internet, dar acum nu ii mai dau de cap.

Va multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Eu am cumparat un astfel de cod de pe olx de la cineva si este lifetime, am dat undeva la 50-70ron... nu mai retin exact

Daca te intereseaza iti dau numaru respectivului, vreau sa mentionez ca nu-l cunosc ci eu am rezolvat cu el si daca pot ajuta mai departe, de ce nu.

 

Daca te intereseaza iti dau PM cu numarul lui

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Ma poate ghida cineva cum sa fac rost de codul pentru a face update la versiunea NEXT 2020-2.

Tin sa precizez ca am cablu enet, iar in 2018 am reusit sa fac singur rost de acel cod cu aplicatiile si indrumarile gasite pe internet, dar acum nu ii mai dau de cap.

Va multumesc anticipat.

La momentul respectiv ai extras un fisier din NBT (1D) pe baza caruia ai generat codul de activare.

Daca gasesti acel fisier prin calculator si mi-l trimiti, iti pot genera eu FSC lifetime, moka.

 

 

Link to comment
Share on other sites

La momentul respectiv ai extras un fisier din NBT (1D) pe baza caruia ai generat codul de activare.

Daca gasesti acel fisier prin calculator si mi-l trimiti, iti pot genera eu FSC lifetime, moka.

Salut.

Multumesc frumos pentru raspuns.

Am reusit sa fac pana la urma update-ul cu cablul enet si aicoder :frantics:

post-61917-0-69179400-1587133901_thumb.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

salutare,

 

multumesc pentru link. La mine a functionat perfect pe F16 5.0D al meu din 2016. Nu am facut niciodata update de cand l-am achizitionat. Am cumparat FSC de pe E-Bay cu 33 RON si totul a fos ok. My link

 

Nu reusesc sa atasez pozele. https://drive.google.com/open?id=11FKpFFX3ZlgjEGyc6DTOIeVaW6HgaNuj

https://drive.google.com/open?id=1M-WdrNMbtCLqKiyRHrjoFU2C-RSsHXoN

 

 

Succes

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salut.

Multumesc frumos pentru raspuns.

Am reusit sa fac pana la urma update-ul cu cablul enet si aicoder :frantics:

 

 

Salut, cum ai reusit cu aicoder?

Mentionez ce detin cablu enet , pachetul de harti east and west 2020-2 si am aicoder 4.6

Multumesc frumos si astept un raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Ma ajutati si pe mine, va rog, cu un raspuns la intrebarile de mai jos. E prima data cand incerc update-ul si as vrea sa fiu sigur ca parcurg bine pasii:

 

Hartile se dezarhiveaza inainte de a fi incarcate pe stick?

 

Stick-ul trebuie formatat FAT32? Sau alt format?

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.