Jump to content

BMW F10 codare/modificare faruri adaptive+cornering


AlbertoMihai

Recommended Posts

Salut. Detin si eu un bmw seria 5 F10 si as avea nevoie de o informatie legata de farurile adaptive+cornering.

O sa trec direct la subiect sa nu o lungesc in explicatii, deci caut o metoda sa fac becurile de cornering cele din interior sa se aprinda o data cu faza lunga in loc de cornering sau sa ramana ambele in functie de posibilitate. Nu stiu daca se poate face prin codare in asa fel incat atunci cand se aprinde faza lunga sa se aprinda si ele in acelasi timp. Astept raspunsurile voastre iar daca este ceva neclar va rog sa ma intrebati.

 

PS: Va rog nu veniti cu intrebari stupide de ce doresc sa fac asta sau mai stiu eu ce alte aberatii pe langa subiect, doresc doar persoane care sunt binevoite sa ajute sau sa dea un sfat atat.

 

 

Va multumesc !

  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

PS: Va rog nu veniti cu intrebari stupide de ce doresc sa fac asta sau mai stiu eu ce alte aberatii pe langa subiect, doresc doar persoane care sunt binevoite sa ajute sau sa dea un sfat atat.

 

Daca vrei raspuns concret, mergi la service si intreaba acolo. Pe forum se discuta. Dar din moment ce tie asta nu iti convine... :bye:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.