Jump to content

X3 Xdrive 20D 2015 configurata personal, unic proprietar


ebay

Recommended Posts

Unic proprietar, configurata personal, merge perfect, culoare unicat (aproape). Revizii la BMW, pachet 5 ani intretinere platit. Discuri de frana si placute schimbate la 77.000 km. Anvelope noi..Va rog sa retineti ca autoturismul are pachetul de securitate extins (detectie, pietoni, detectie obstacole, tempomat adaptativ). Acces confort, inclusiv hayon cu senzor.Deci nu poti face practic accident grav cu ea. Faruri cu LED automate si adaptative (100% peste Xenon). Documente prezente (factura originala, certificat de conformitate, talon, CIV). ITP 2022.

 

Detalii aici :

 

https://www.olx.ro/o...ta-IDdW4K3.html

post-40643-0-67718800-1608199841_thumb.jpg

Edited by ebay
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

"Va rog sa rețineți ca autoturismul are pachetul de securitate extins (detecție, pietoni, detecție obstacole, tempomat adaptativ), deci nu poți face practic accident cu ea, opțiune care a costĂŁ 2.600 euro, valabilĂŁ mai ales astĂŁzi, nu prea o gĂŁsiți la alte autoturisme similare."

in afara de culoare...unde e unicatul ?

care e faza cu "valabila mai ales azi"...?!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

"Va rog sa rețineți ca autoturismul are pachetul de securitate extins (detecție, pietoni, detecție obstacole, tempomat adaptativ), deci nu poți face practic accident cu ea, opțiune care a costĂŁ 2.600 euro, valabilĂŁ mai ales astĂŁzi, nu prea o gĂŁsiți la alte autoturisme similare."

in afara de culoare...unde e unicatul ?

care e faza cu "valabila mai ales azi"...?!

 

Câte mașini similare gasești astĂŁzi pe orice site care are driving assistant professional și faruri LED? Ai cĂŁutat.....?

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ca si parere personala, am mers pe autostrada (in afara tarii) cu "driving assistant professional" -> l-am dezactivat dupa cativa km.

Cu setarea de distanta minima fata de masina din fata tot ramanea prea mult spatiu, intrau masini intre mine si cel din fata si frana masina singura deranjant de des. Ce te salveaza de la accident e ibrake (patit tot pe autostrada), care exista si fara acea optiune.

Asadar poate nu toti pun valoare pe acea dotare :rolleyes:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Câte mașini similare gasești astĂŁzi pe orice site care are driving assistant professional și faruri LED? Ai cĂŁutat.....?

 

As zice ca destule. Uite un exemplar cu un an mai nou si 2 ani garantie Premium Selection de exemplu (link).

 

Eu sunt curios cate gasesti care sa nu fie configurate 'personal'. Care e alternativa? Cum a fost norocul pe banda? :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ca si parere personala, am mers pe autostrada (in afara tarii) cu "driving assistant professional" -> l-am dezactivat dupa cativa km.

Cu setarea de distanta minima fata de masina din fata tot ramanea prea mult spatiu, intrau masini intre mine si cel din fata si frana masina singura deranjant de des. Ce te salveaza de la accident e ibrake (patit tot pe autostrada), care exista si fara acea optiune.

Asadar poate nu toti pun valoare pe acea dotare :rolleyes:

 

Depinde cu ce viteza mergi si ce vrei sa faci. Pe mine m-a salvat in 5 ani de vreo 10 accidente ca si facute...

Edited by ebay
Link to comment
Share on other sites

As zice ca destule. Uite un exemplar cu un an mai nou si 2 ani garantie Premium Selection de exemplu (link).

 

Eu sunt curios cate gasesti care sa nu fie configurate 'personal'. Care e alternativa? Cum a fost norocul pe banda? :)

 

Arata bine, dar este neagra. Nu suport negrul, chestie de gust. Toate bmw-urile mele au avut tapiterie bej. 80% din masinile luate pe firma sunt configurate de dealer pe baza de algoritm, nimic personal la ele. Ce a noua arata asa, tot configurata personal, 5 luni de asteptare...

post-40643-0-77334100-1608452630_thumb.jpg

post-40643-0-32217400-1608452646_thumb.jpeg

Edited by ebay
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.