Jump to content

Vand BMW E39 520i


Alin B

Recommended Posts

Cum spune si titlul vand un E39 520i benzina din 2002, 134.xxx km, sunt al 3 lea proprietar. Masina am achizitionat-o in luna Iunie 2020 la 129.xxx km. Au fost schimbate urmatoarele:

-ulei si filtru ulei la 129.xxx km;

-Filtru aer Mann;

-filtre AC PurFlux;

-filtru benzina Mann;

-bujii NGK;

-cauciucuri noi de iarna Nexen;

-service AC (30. Ian.2020 )

Minusuri: are 3 puncte de rugina dar nu este nimic grav; la rece, motorul are o trepidatie care dispare dupa cateva minute; tripla dreapta-spate are probleme la contact motiv pentru care intensitatea a pozitie este scazuta dar am o tripla noua care urmeaza sa fie schimbata. In general, masina se prezinta bine, functioneaza perfect, o folosesc rar,. Am 2 chei cu telecomanda, cheia valet si o heie de plastic. Motivul vanzarii: vreau un motor mai mare si mai nou. Masina are raport CarVertical. Pret 5500euro. Masina este inca in Suedia si urmeaza sa ajunga in Romania ( nu am o data exacta, totul depinde de restrictiile impuse in ceea ce priveste virusul). Pentru mai multe detalii, va stau la dispozitie doar pe Whatsapp la numarul 0040769332166.

Poze gasiti aici:

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/190268-e39-520i/page__p__2522596#entry2522596

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.