Jump to content

BMW MOVE MAPS 2020 EAST+WEST


Recommended Posts

Salut,

Am gasit 2 torrente ce contin hartile MOVE 2020 impartite in East si West. Vedeti aici: https://we.tl/t-PxbndBFtfK

Inca nu am apucat sa le testez, abia ce le-am descarcat si eu la randul meu. Pana acum stiu ca hartile MOVE veneau ca un tot unitar pe toata Europa.

 

Apelez la cei mai experimentati: aveti idee daca exista vreo versiune de harti MOVE 2020 care sa poata fi instalata de pe un singur USB, fara sa fie nevoie sa te joci cu sitck-urile de fiecare data cand ai nevoie de o harta din cealalta parte a Europei? Oare impartirea asta s-a facut si din cauza unor limitari hardware a navigatiilor ce ruleaza hartile MOVE, limitari din cauza spatiului de stocare poate?

Edited by toffefe
Link to comment
Share on other sites

Am instalat hartile MOVE Europe East 2020. Instalarea a decurs fara probleme. Am verificat in harta interactiva orase din partea de Vest si strazile intr-adevar par sa nu fie prezentate la acelasi detaliu ca inainte ( cand foloseam hartile MOVE 2019 pe toata Europa), deci clar trebuie instalata harta pentru Europa de Vest atunci cand mergi spre vest.

Lista tarilor acoperite de MOVE Europe East: Acoperire completă:

Austria, Belarus, Belgia, Bulgaria, Vatican, Ungaria, Germania, Grecia, Danemarca, Italia, Letonia, Lituania, Liechtenstein, Luxemburg, Olanda, Norvegia, Polonia, Rusia, San Marino, Slovacia, Slovenia, Ucraina, Finlanda, Croația, Cehia Republica, Elveția, Suedia, Estonia.

Numai drumul principal: Albania, Andorra, Bosnia și Herțegovina, Marea Britanie, Gibraltar, Irlanda, Spania, Macedonia, Moldova, Monaco, Portugalia, Turcia, Franța, Muntenegru.

Limbi acceptate: Engleză, italiană, spaniolă, germană, rusă, franceză.

Lista tarilor acoperite de MOVE Europe West: Acoperire completă:

Andorra, Belgia, Danemarca, Germania, Finlanda, Franța, Gibraltar, Marea Britanie, Irlanda, Italia, Liechtenstein, Luxemburg, Monaco, Olanda, Norvegia, Austria, Portugalia, San Marino, Spania, Suedia, Elveția, Vatican.

Acoperire parțială: Grecia, Croația, Polonia, Slovacia, Slovenia, Republica Cehă, Ungaria.

Numai drumul principal: Albania, Bosnia și Herțegovina, Bulgaria, Estonia, Letonia, Lituania, Macedonia, Moldova, Muntenegru, România, Rusia, Serbia, Turcia, Ucraina, Belarus.

Limbi acceptate: Engleză, italiană, spaniolă, germană, rusă, franceză.IMG-2966-10260.jpg

Edited by toffefe
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.