Jump to content

BMW 420D xDrive GranCoupe Sport


marius420d

Recommended Posts

Este masina din aceasta prezentare video:

 

 

Cauciucuri noi de vara pe 18 ( Falken XL NON-RUNFLAT), roti noi de iarna pe 17 (jante tabla , senzori , cauciuc Dunlop ) .

Schimbt ulei cutie si motor .

Schimbat EGR -campanie recall -APAN BMW Braila . Inca o campanie tehnica facuta in iulie 2020 .

Navigatie 2020-2 .

Schimbat lichid frana 09.2020 - APAN BMW Braila .

 

Nu ma intereseaza nici un fel de schimb .

Pret 23500 euro .Rulaj - 123000 km .

 

Raport Carvertical https://www.carvertical.com/ro/raport?id=aeafa399-0816-4bfa-a745-f3ab5fe309f7&vin=WBA4F11090G314805

  • Like 1
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Fara suparare, dar pana si conform criteriilor mobile.de ai fi in zona in increased/high price. Asta pt. masini de Germania, nu de Franta.

Masina din imagine e si un pic mai bine dotata 11/2015, 420xd, 116.000km, bord extins, navi professional, scaune sport, piele, cutie automata.

post-34576-0-16737900-1620295789_thumb.jpg

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Piata e plina de BMW, pana nu ajungi la pretul pietei sau sub, e greu sa vinzi. Foarte rare exceptiile.

 

Mai intervine si partea in care masina si-a trait tineretea prin Franta si pretul ei de acum 2 ani(la intermediar) a fost acelasi ca si acum. Min 1:17 din video-ul postat.

 

Spor!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@akon , Multumesc !

 

ok , pretul e cel din piata . stiu ca e greu , dar nu-i bai ! pretul la intermediar a fost 22500 . asta fara rotile de iarna , cumparate de mine , plus schimb ulei motor si cutie ( dar toate astea au fost pentru confortul meu ) .

nu sunt samsar si nu ma intereseaza sa intru in competitie cu ei , masina va sta la vanzare cat va sta ... :popcorn:

e plin de bmw-uri sub 100000 km sau putin peste , cu distributii schimbate la 100000 km , cu 2-3-5 butoane .... si apoi noii prorietari umplu forumurile si paginile dedicate marcii pe diferite platforme cu plangeri si probleme ...

eu am pus si seria VIN si raportul carvertical la dispozitie pentru cine vrea sa citeasca si sa vada

in rest , noi sa fim sanatosi :cheers:

Edited by marius420d
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

@SKW - linkul l-am pus pentru a vedea masina , nu pentru comentariul baietilor de la autogeist . este postata seria VIN , se pot vedea foarte usor dotarile , echiparea . bani in masina nu bag pentru upgrade-uri. am 50 de ani , pentru mine este indeajuns . masina este la vanzare doar pentru ca nu vreau sa ma mai casatoresc cu ea , precedenta masina am vandut-o dupa 16 ani , iar sotia merge cu una care are 14 la noi :hyper: . pentru opera , concedii si fripturi avem alta .

eu o intretin pentru mine , si eu am grija de masini :queen: :in_love:

daca obtin un pret pe ea , pleaca , daca nu , nu ! nu-i nici un bai !

:cheers:

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.