Jump to content

pot sa iau un e46 cu 8500?


dj_qveta

Recommended Posts

ma astept la kilometri...dar cam de la ce numar de km incepe sa faca probleme ?

286258[/snapback]

vorba lui brandex,decat sa iei un diesel de 136 de cai si omorat si sa bagi 3000 iar in el mai bine cauti ceva pe benzina un 316

uite unul aici http://www.autovit.ro/html/2/5/1/1/632511.php

Edited by lucian1
Link to comment
Share on other sites

vorba lui brandex,decat sa iei un diesel de 136 de cai si omorat si sa bagi 3000 iar in el mai bine cauti ceva pe benzina un 316

uite unul aici http://www.autovit.ro/html/2/5/1/1/632511.php

286262[/snapback]

 

 

 

da, m-am uitat si eu pe site-uri, ms oricum...dar intrebam pt ca presupun ca stiti mai bine valoarea masinii, si va puteti da seama daca la banii astia se poate lua ceva fara surprize...asa cum ma asteptam, nu cred ca pot sa gasesc ceva in banii astia, asa ca cel mai probabil o sa ma orientez spre un golf 4 sau poate un mondeo, asta in cazul in care o sa gasesc vreuna buna, diesel, in banii astia :blink:

 

mersi de pareri

Link to comment
Share on other sites

salut, asa cum spune si titlul, pot sa iau un e46 bun cu 8500 euro,preferabil diesel? va rog sa nu imi spuneti ca ,,mai bine mai strangi putin si iei nu-stiu-ce"....asta e suma maxima si as vrea sa stiu clar daca are rost sa ma mai chinui sa caut sau nu...multumesc pentru raspunsuri!

286252[/snapback]

 

 

Salut, la banii astia sincer iti spun ca nu cred ca ai sa gasesti un E46 intr-o stare prea buna, o solutie ar fi ori sa mai faci rost de niste bani 2-3mii E ori sa te indrepti catre alta marca,ar fi pacat sa arunci 9 mii de E pe cine stie ce "morman de fier" lovit si sa te chinui sa-l repari fara sa-i dai de cap....sau poate ca iti face vreo ruda sau prieten bun vreun favor sa-ti vanda masina lui la banii astia,asa poate!dc. nu.....nu-ti recomand sincer! Bafta :blink:

Link to comment
Share on other sites

un 316i sau 318i nu te incanta ? daca vrei neeaparat diesel nu iti ramane decat golf 4 1.9 tdi  :blink:

286646[/snapback]

 

E46 316i are 105 cai, mi se pare cam putin. Si am mers cu un 316i , nu mi s-a parut ca conduc un BMW

Link to comment
Share on other sites

crezi ca o sa fii multumit (daca iei golf 4) cand o sa conduci si o sa vezi prin tot orasu golf 4?

eu am un prieten care a avut pasat cu 140cp si acum are un 316 cu 105cp si zicea ca...bmw-ul e superior cu mult!

eu zic ca daca iei un 316 sa iei pe benzina!

eu asa as proceda pentru ca imi vine sa ma zgariu pe fata cand aud dieselu!

plus ca la drum lung parca ma loveste in cap! :blink:

Edited by w4u
Link to comment
Share on other sites

crezi ca o sa fii multumit (daca iei golf 4) cand o sa conduci si o sa vezi prin tot orasu golf 4?

eu am un prieten care a avut pasat cu 140cp si acum are un 316 cu 105cp si zicea ca...bmw-ul e superior cu mult!

eu zic ca daca iei un 316 sa iei pe benzina!

eu asa as proceda pentru ca imi vine sa ma zgariu pe fata cand aud dieselu!

plus ca la drum lung parca ma loveste in cap!  :)

286785[/snapback]

da,da,...nu iti lua golf 4 ca vezi prin tot Bucurestiul,ia un E46 316 ca e plin Bucurestiu si de E46...la greu pe toate strazile...nu vreau sa exagerez, dar, daca o iei pe oricare din bulevardele Bucurestiului, este imposibil ca pe fiecare din ele, sa nu fie,sau sa nu treaca(circule) un e46(compact,coupe,limosine,touring)... :blink:

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

salut, asa cum spune si titlul, pot sa iau un e46 bun cu 8500 euro,preferabil diesel? va rog sa nu imi spuneti ca ,,mai bine mai strangi putin si iei nu-stiu-ce"....asta e suma maxima si as vrea sa stiu clar daca are rost sa ma mai chinui sa caut sau nu...multumesc pentru raspunsuri!

286252[/snapback]

 

 

:) man nu te lua dupa baietii astia rai ! eu am vazut un e46 320d din 2000 pe Barbu Vacarescu vis a vis de Dinamo (este o trecere de pietoni acolo) era cu afis in geam si vroia pe el 8400 .... Era un e46 argintiu cu numere de Cluj..... :blink:

Link to comment
Share on other sites

-la banii astia nu iei un e46 bun,mai ales diesel-daca de atit dispui si nu mai vrei sa bagi alti bani ulterior,eu zic sa te orientezi spre o alta marca-avand in vedere ca toate au unele probleme pe partea tehnica,de care nu o sati dai seama in momentul achizitionarii,eu zic sa-ti iei o masina de vreo 7000 si restul sa ii bagi ulterior in diferite piese.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.