Jump to content

Care este cel mai raspandit model de BMW?


alex_maniacu_91

Care este cel mai raspandit BMW?  

1758 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
e 90, 330 i. si desi sunt destule modele de bmwuri, mie mi se pare ca acest model de seria 3 este cel mai reusit din toate pctele de vedere.si nu e pt ca am eu (pt ca eu nici nu vroiam bmw), dar se vede si pe strazi, si in sondaj ca sunt unele dintre cele mai apreciate.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

e 90, 330 i. si desi sunt destule modele de bmwuri, mie mi se pare ca acest model de seria 3 este cel mai reusit din toate pctele de vedere.si nu e pt ca am eu (pt ca eu nici nu vroiam bmw), dar se vede si pe strazi, si in sondaj ca sunt unele dintre cele mai apreciate.

 

 

si mie mi se pare reusit acest model dar mai reusit mi se pare motorul de pe 335i...

In fine nu cred ca exista persoana sa nu si doreasca un e 90 sau altceva cu motor minim 3000 cm benzina si daca s-ar putea ca litrul sa fie 25 centi :rolleyes: as dormi mai putin noaptea :frantics:

 

Votat e46!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...

E doar parerea ta.... :rolleyes: Le-a cam trecut timpu :console:

 

Serios? Cum ai ajuns la concluzia asta? Un e30 ĂŽn mințile lui este mereu de actualitate!

O pĂŁrere corectĂŁ ar fi cĂŁ nu se mai prea gĂŁsesc e30-uri bune, dar sĂŁ spui cĂŁ le-a trecut timpul ... cred cĂŁ este o pĂŁrere greșitĂŁ. Mergi cu un e30 L6 ĂŽn mințile lui și vei ĂŽnțelege la ce mĂŁ refer.

Link to comment
Share on other sites

cred ca e30 nu a ajuns niciodata sa fie un model foarte raspandit,cum s a intamplat cu e36 si acum cu e46.

 

dupa revolutie era la sfarsit de productie,iar apoi a intrat e36.explozia bmw urilor in romania cred ca s a produs dupa 1995

Link to comment
Share on other sites

desi am avut bani de ceva mai scump si mai nou am optat pentru un E36 entry level.. dc?? ca sa ma obisnuiesc cu tractiunea spate.. si calutii de BMW.. surpriza este ca depaseste cu mult multe masini conduse de mine mai noi.. ideea e ca cine are masini mai vechi.. parerea mea sunt cei pasionati de modelel BMW... iar faptul ca dispar incet incet.. este normaal.. avansam.. urmatoarea masina clar tot BMW va fi in ciuda faptului ca cei din grupul meu au in discurs mai nou... doar texte de genul Coca cu BMW.. :((
Link to comment
Share on other sites

ideea e ca cine are masini mai vechi.. parerea mea sunt cei pasionati de modelel BMW...

 

sau nu au bani de unele mai noi . nu e o rusine sa nu-ti permiti una mai scumpa in schmb e rusinos sa spui ca ai putut s-o cumperi cand de fapt rupe crivatul prin portofel. (nu ma adresez tie ci in general)

Link to comment
Share on other sites

sau nu au bani de unele mai noi . nu e o rusine sa nu-ti permiti una mai scumpa in schmb e rusinos sa spui ca ai putut s-o cumperi cand de fapt rupe crivatul prin portofel. (nu ma adresez tie ci in general)

 

Pai.. pe sisemul tau ne luam toti dacii :))).. si btw.. din ce am observat eu nu e vorba numai de achizitionat.. mai este si de intretinut ;)

Link to comment
Share on other sites

sa spui despre o masina veche ca e veche nu e o ironie , nu inteleg de ce se irita posesorii gen e30

Nu contestã nimeni faptul cã e30 este o maºinã veche. ªi nici nu pretind cã este cel mai rãspândit model. Spun doar cã dacã cineva merge cu un e30 BUN, nu va considera cã i-a trecut timpul. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu contestã nimeni faptul cã e30 este o maºinã veche. ªi nici nu pretind cã este cel mai rãspândit model. Spun doar cã dacã cineva merge cu un e30 BUN, nu va considera cã i-a trecut timpul. :D

Sunt perfect de acord.. orice masina veche(BMW bineinteles :thumbsup: ) bine intretinuta este o masina careia NU i-a trecut timpul :)

Link to comment
Share on other sites

Sunt perfect de acord.. orice masina veche(BMW bineinteles :thumbsup: ) bine intretinuta este o masina careia NU i-a trecut timpul :)

 

 

Si eu sunt de acord cu cele spuse de colegul . BMW-ul nu are varsta atata timp cat este intretinut si se gasesc piese pt ele .

Fost pisicar :) 2 e36 acum am avansat la e39 :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.