Jump to content

5 Tone de piese numai BMW.


Recommended Posts

-Stiu ca pot contravine unor reguli de postare pe acest forum.

-In scurt timp eu voi incheia activitatea de mecanica si dezmembrari BMW.

-In ajutorul membrilor acestui forum vin cu o oferta in greutate de peste 5 TONE de piese numai BMW la preturi derizorii.

-Majoritatea modelelor dezmembrate sunt : E30, E28, E32, E34, E36.

-Stiu ca ar trebui sa pun preturi dar nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin asa ca daca admini nu vor sterge topicul meu voi incerca ca in fiecare seara sa raspund cererilor facute peste zi.

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ziceai ca majoritatea sunt cele din lista, dar caut ptr e39 orice prin prisma "Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....", cam ce ai ? ma intereseaza ce tine de suspensie pe fata si bucsaraiuri... alea de trebuie schimbate cand bate ceva pe masina..., putem continua pe privat, ma intereseaza ptr e39.. ca sa am la indemana cand se strica :blink:, deci astept PM..cu oferta.. mersi.

 

prioritare imi sunt stopuri albe si plasticurile albe de la "farurile cu semnalizare alba" facelift , bagheta portbagaj de la exclusive, magazie mp3, amplificator + subwoofer OEM...:) , sticla oglinda dreapta heliomata, incalzita, sau in cel mai rau caz, oglinda dreapta, electrica, incalzita si rabatabila sa fie... ptr model 2001..

Edited by Lifestyle
Link to comment
Share on other sites

Ce caut eu pentru e32 (in ordinea prioritatii):

 

un capcacel care mascheaza carligul de remorcare din fata

fusta fata de 740/50

vas+pompa+duze+ornamente+ ce mai e nevoie pentru sistemul de spalat farurile

semnalizatoare laterale galbene

 

orice din toate cele de mai sus e bine-venit de sarbatori :blink:

Link to comment
Share on other sites

De E34 525i 1991 ai pompa apa, role intinzatoare, cilindru ambreiaj, pompa ambreiaj, geamuri electrice spate, volan model 1995, timonerie cutie viteze, brate scaune fata, alternator 140 Ah, pompa frana cu tot cu servo, injectoare, sonda lambda, debitmetru, calculator, senzor vibrochen, senzor ax came, bara directie intermediara, bielete, semicaseta, caseta directie?

 

Vreau sa-mi fac un stoc sa am acolo, de nevoie! :blink:

Link to comment
Share on other sites

O tona de piese de e34, pls, ptr mine....si da cate una...sa ajunga la toata lumea...:blink:

intreb si eu de:....jante fagure pe 15 sau 16...caseta de directie...amortizoarele de la capota..dar mai ales cele de la portbagaj...ca azi iar mi-a cazut capota pe spate...ouch ..si acum ma doare numai cand ma gandesc...

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

salutare am si eu nevoie de cutie de viteza,buton trapa,chederele de la usi (ambele),si un grup cat mai scurt (sau mai lung) eu am 3.45 si vreau ceva gen 4.00, 4.45 sper sa ma intelegi,toate astea pt 318is e36,multumesc si astept preturile

-Doar buton trapa la 10 lei.

 

PT E 32.......

-Vasul si pompita este , si un semnal pe dreapta la 50 lei toate....dar trebuie sa ne deplasam undeva inafara buc circa 5 km.

 

De E34 525i 1991 ai pompa apa, role intinzatoare, cilindru ambreiaj, pompa ambreiaj, geamuri electrice spate, volan model 1995, timonerie cutie viteze, brate scaune fata, alternator 140 Ah, pompa frana cu tot cu servo, injectoare, sonda lambda, debitmetru, calculator, senzor vibrochen, senzor ax came, bara directie intermediara, bielete, semicaseta, caseta directie?

 

Vreau sa-mi fac un stoc sa am acolo, de nevoie! :blink:

-Pompa apala 40 lei , cilindru ambreaj 40 lei , timonerie cv 50 lei completa , pompa frana +servo la 70 lei , senzor vibroken 30 lei , senzor axa came 30 lei, bara directie intermediara 50 lei.

 

pt un e34 525iA din 1989 , caseta de directie , radiator , discuri frina punte fata,

-Nu am nimic pt tine, dar vb dupa ce vad masinile pt ca am 4 masini uitate undeva si sunt multe piese pe ele.

 

O tona de piese de e34, pls, ptr mine....si da cate una...sa ajunga la toata lumea...:)

intreb si eu de:....jante fagure pe 15 sau 16...caseta de directie...amortizoarele de la capota..dar mai ales cele de la portbagaj...ca azi iar mi-a cazut capota pe spate...ouch ..si acum ma doare numai cand ma gandesc...

-Jante pe 15 fagure dar una trebuie indreptata la 150 lei , nu stiu cum stau cu amortizoarele de capota/porbagaj daca le mai au pe ele masinile. Ceva de fata am chiar la garaj pr e 34. Pt spate la fel trebuie sa ne deplasam 5 km.

Edited by NSL_Florica
Link to comment
Share on other sites

Pt E46 sunt ceva piese?

-Pt e46.... pompa de servo(320d), centrala abs , oglinda dreapta, ceasuri bord,debitmetru aer (325 Ci), trager fata , aparatoare noroi dreapra fata (cea mica)....asta in mare.

 

daca ai in tonele tale butoane pentru geamurile de pe spate(simple) e36 si pentru scaunele incalzite?multumesc! :blink:

-Nu am nimic pt tine....sorry.

Edited by NSL_Florica
Link to comment
Share on other sites

Pentru un e34 530:

-Bara fata intreaga, ca la a mea sunt rupti suportii de proiectoare

-Proiectoare

-Timonerie

-Macarale electrice spate stg+dr si fata dr

-Butoane pt geamuri, toate

-Pentru trapa manuala, tot mecanismul de la manivela

-Caseta de directie, s-o am de rezerva

-Arcuri spate de e32

-Bandouri pt toata partea dreapta

-Volan in 4 spite, cu airbag - original

-Ceva jante pe 15, M, sau sa cada bine pe masina

-Oglinda electrica incalzita stg, toata

-Ochetul de remorcare fata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.