Jump to content

5 Tone de piese numai BMW.


Recommended Posts

Pentru un e34 530:

-Bara fata intreaga, ca la a mea sunt rupti suportii de proiectoare

-Proiectoare

-Timonerie

-Macarale electrice spate stg+dr si fata dr

-Butoane pt geamuri, toate

-Pentru trapa manuala, tot mecanismul de la manivela

-Caseta de directie, s-o am de rezerva

-Arcuri spate de e32

-Bandouri pt toata partea dreapta

-Volan in 4 spite, cu airbag - original

-Ceva jante pe 15, M, sau sa cada bine pe masina

-Oglinda electrica incalzita stg, toata

-Ochetul de remorcare fata

- Macarale electrice sunt , timonerie gasim , butoane pt geamuri , pt trapa ( trebuie sa vedem ce este pe masini),arcuri spate de e 32....doar atat pt tine.-

-Proiectoare nu unt.....si nici debitmetru m20.

Edited by NSL_Florica
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-Stiu ca pot contravine unor reguli de postare pe acest forum.

-In scurt timp eu voi incheia activitatea de mecanica si dezmembrari BMW.

-In ajutorul membrilor acestui forum vin cu o oferta in greutate de peste 5 TONE de piese numai BMW la preturi derizorii.

-Majoritatea modelelor dezmembrate sunt : E30, E28, E32, E34, E36.

-Stiu ca ar trebui sa pun preturi dar nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin asa ca daca admini nu vor sterge topicul meu voi incerca ca in fiecare seara sa raspund cererilor facute peste zi.

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

Pentru e30-m40 -1600cm-73kw din 1990, vreau proectoare, placuta electronica de ceasuri bord, rezervor metal cu pompa de benzina in el, pompa benzina, geamuri electrice (in doua usi este,sau usile cu totul), inchidere centralizata, air conditionat, punte spate cu discuri de frana. Ce ai si la ce pret?

Link to comment
Share on other sites

am si eu nevoie pt E36 sedan de:

- macarale electrice fata + chederele mari din geamuri fata - pe care culiseaza geamu

- senzor temperatura exterioara + difuzoru de aer in care e bagat

- computer bord obd cu (18 butoane parca)

- injector e36 -325i original bmw(bosh)

- fisa bujie + bobina

 

astept preturi

multumesc

Link to comment
Share on other sites

am si eu nevoie pt E36 sedan de:

- macarale electrice fata + chederele mari din geamuri fata - pe care culiseaza geamu

- senzor temperatura exterioara + difuzoru de aer in care e bagat

- computer bord obd cu (18 butoane parca)

- injector e36 -325i original bmw(bosh)

- fisa bujie + bobina

 

astept preturi

multumesc

-Am macaralele la 150 lei amandoua , bobina si fisa la 40 de lei , posibil si injector.

 

-Stiu ca pot contravine unor reguli de postare pe acest forum.

-In scurt timp eu voi incheia activitatea de mecanica si dezmembrari BMW.

-In ajutorul membrilor acestui forum vin cu o oferta in greutate de peste 5 TONE de piese numai BMW la preturi derizorii.

-Majoritatea modelelor dezmembrate sunt : E30, E28, E32, E34, E36.

-Stiu ca ar trebui sa pun preturi dar nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin asa ca daca admini nu vor sterge topicul meu voi incerca ca in fiecare seara sa raspund cererilor facute peste zi.

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

Pentru e30-m40 -1600cm-73kw din 1990, vreau proectoare, placuta electronica de ceasuri bord, rezervor metal cu pompa de benzina in el, pompa benzina, geamuri electrice (in doua usi este,sau usile cu totul), inchidere centralizata, air conditionat, punte spate cu discuri de frana. Ce ai si la ce pret?

-Nu am mai nimic pt tine dar daca nu este graba dupa Craciun intra un urs din 90 la taiat....preturile f mici si la piesele de la el.

 

Ai SMS :blink:

-Nu promit pt maine dar marti cu siguranta vor pleca catre tine.

Link to comment
Share on other sites

ceva E30,34 cu motor 2.4 TD nu intra la taiat curand? :blink: vreau si eu o fumigena de 2.4 TD pe masina, daca aduci ceva spune-mi in PM te rog, sau la 0726292207.

Cotiera de E34 ai? Maciulia de la schimbator de E34? Autoblocant mare, de diesel se gaseste in muntele de fiare?

cam atat deocamdata,

Multumesc, Mihai

Link to comment
Share on other sites

am si eu nevoie pt E36 sedan de:

- macarale electrice fata + chederele mari din geamuri fata - pe care culiseaza geamu

- senzor temperatura exterioara + difuzoru de aer in care e bagat

- computer bord obd cu (18 butoane parca)

- injector e36 -325i original bmw(bosh)

- fisa bujie + bobina

 

astept preturi

multumesc

-Am macaralele la 150 lei amandoua , bobina si fisa la 40 de lei , posibil si injector.

 

-Stiu ca pot contravine unor reguli de postare pe acest forum.

-In scurt timp eu voi incheia activitatea de mecanica si dezmembrari BMW.

-In ajutorul membrilor acestui forum vin cu o oferta in greutate de peste 5 TONE de piese numai BMW la preturi derizorii.

-Majoritatea modelelor dezmembrate sunt : E30, E28, E32, E34, E36.

-Stiu ca ar trebui sa pun preturi dar nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin asa ca daca admini nu vor sterge topicul meu voi incerca ca in fiecare seara sa raspund cererilor facute peste zi.

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

Pentru e30-m40 -1600cm-73kw din 1990, vreau proectoare, placuta electronica de ceasuri bord, rezervor metal cu pompa de benzina in el, pompa benzina, geamuri electrice (in doua usi este,sau usile cu totul), inchidere centralizata, air conditionat, punte spate cu discuri de frana. Ce ai si la ce pret?

-Nu am mai nimic pt tine dar daca nu este graba dupa Craciun intra un urs din 90 la taiat....preturile f mici si la piesele de la el.

 

Ai SMS :)

-Nu promit pt maine dar marti cu siguranta vor pleca catre tine.

 

 

Merci Florica - mi-am luat ceva piese si m-am ales cu bonus o bobina de inductie :blink:

Link to comment
Share on other sites

salut,

caut o pompa servo pentru e32 cu iesire si ptr suspensia spate... ai asa ceva?

-Cred ca am.....de pe un 735IL...trebuie sa vi cu a ta sa le comparam...pret 100 lei.

 

mai ai jante de tabla pe 15 pentru E36? vreau eu ! ziceai ceva de 80 ron 4 bucati? daca ai timp , vb pe messenger, preferabil seara. multumesc.

-Da am jantele la 80 lei cum am spus.

Link to comment
Share on other sites

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

m-ar interesa o maneta (maciuca) schimbator originala din aluminiu pentru un seria 3 coupe( cred ca se potrivesc si de pe alte modele)

urgent. multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.