Jump to content

Culoare masina


Sovieticu

Ce culoare preferati la un BMW?  

1825 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 months later...

-Culoarea masinii mele este, "Arctic Metalic", cod 060!

-Din pacate, in clipa asta, nu are aceeasi culoare..., este "Gri Perla", de Policolor! :laugh:

-Dupa parerea mea, arata bine si asa! :blush:

-Oricum, un "BMW", ramane un "BMW",de la inceput si pana la "rabla"! :laugh:

-Oricum.., tot culoarea originala, o prefer!

-Votez "ARGINTIU"! :heart:

Edited by B777MEN
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Uite corect i-mi plac nonculorile negru si alb.

 

i-mi par lipsite de personalitate

IMI legat tot timpul.

 

 

Foarte frumos negrul, cel putin la e39, dar vine la pachet cu spalare saptamanala :)

Link to comment
Share on other sites

Am vrut alb sau negru mat, dar nu ma deranjeaza deloc Orient blue care-l am acuma pe masina. De vopsit nu cred, ca nu am incredere ca o sa iasa bine.

 

Plus daca vreodata ma voi decide sa o vand... greu de explicat ca am vopsit-o ca asa au vrut muschii mei. Omu crede ca am vrut sa ascund niste busituri.

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos negrul, cel putin la e39, dar vine la pachet cu spalare saptamanala :)

 

mai degraba zilnica chiar, am avut negru cu efect de perla si tot trebuia s-o spal la fiecare 2-3 zile, se vede praful imediat pe ea insa si cand e curata si nu ai efectul de holograma pe ea, e superba :).

Link to comment
Share on other sites

Eu am E39 si urmeaza sa-l vopsesc :frantics: Negru nu l-as face , e prea banal :rolleyes:

 

Va fii ori tourmaline violet metalic ori techno violet :D

 

http://img39.imageshack.us/img39/3310/184326748unhx3l.jpg

 

http://img703.imageshack.us/img703/9086/utechnoviolet.jpg

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

Pisica mea este kaschmirbeige metallic - o culoare care mi-a placut intotdeauna, extrem de rara in tara noastra, foarte potrivita masinii si deosebit de rezistenta la tonele de praf din Romania. Cumulat cu interiorul bej, a fost principalul argument in a alege acest autovehicul, fiind mai mult decat satul de negrul interior si rosul exterior al Audi-ului de dinainte. Daca vreti cu adevarat o individualizare veritabila, evitati kiturile kitschoase si luati-va o masina cu o culoare rara. Efect garantat !!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da e interesanta coloarea gri mat,mi am dat seama de asta cand am pregatit personal pt vopsit o dacie modificata :rolleyes:

 

am suflat o integral in spritchit si arata chiar foarte bine :laugh:

 

Nici chiar gri-ul ala :eek: Eu m-am saturat de culoarea aia, mi se face scarba cand o vad :banghead: :bash: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

in cazul asta trebuie sa apelezi la alta nuanta de sprit :rolleyes:

 

in locul tau nu m as plange,pt ca inseamna ca ai foarte mult de lucru :thumbsup:

 

stiu stiu, e foarte bine ca e de munca, dar cateodata mi se mai taie pofta cand vad o integrala invelita in sprit :turned: :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.