Jump to content

Sondaj: Sticker BMWclub


Rares

Situatie stickere  

1157 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@increatul: Daca vrei sa te incadrez in aceeasi categorie cu @ Alex Iulian eu te pot incadra fara probleme.

 

Nu am pus stiker pentru ca nu sunt de acord cu asta la modul general. Acolo unde am avut de spus ceva de BMW la modul general am spus, acolo unde am avut ceva de spus de masina mea in particular am spus, acolo unde am avut de spus ceva de bmwclub am spus. Nu vreau sa mai repet.

 

Nu vad de ce eu ar trebui sa ma abtin sa comentez si ar trebui doar sa votez sa fiu pe placul lui x sau y. Voi ceva mai inteligent nu gasiti sa faceti? (in afara de sa va tineti scai de ce postez eu evident).

Edited by MOTANUL
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma incadrez in aceeasi categorie cu Motanul dar, una e una, alta e alta. Si una din ele se refera la pasiunea pentru BMW. Nu cred ca pot fi suspectat ca ar fi ceva in neregula cu aceasta pasiune in ceea ce ma priveste.

 

@Motanul, ai grija la limbaj (in sensul de mesajul transmis de formulare). S-ar putea sa nu fii inteles corect sau... deloc :rofl:

 

Cand o sa fie un sticker care sa descrie in primul rand apartenenta la bmw sau la un club sau o asociatie care sa ma caracterizeze si sa imi faca cinste, cu siguranta o sa fie pe masinile mele BMW. Pana atunci insa... prefer sa ma abtin de la alte comentarii dar na, cred ca e normal sa-mi doresc un club/forum care sa fie in primul rand pentru useri, pentru pasionatii BMW si mai apoi pentru altele. Din pacate, in Romania, nu avem asa ceva si nici nu vad in viitor vreo posibilitate ca sa existe.

Link to comment
Share on other sites

@increatul: Daca vrei sa te incadrez in aceeasi categorie cu @ Alex Iulian eu te pot incadra fara probleme.

 

Nu am pus stiker pentru ca nu sunt de acord cu asta la modul general. Acolo unde am avut de spus ceva de BMW la modul general am spus, acolo unde am avut ceva de spus de masina mea in particular am spus, acolo unde am avut de spus ceva de bmwclub am spus. Nu vreau sa mai repet.

 

Nu vad de ce eu ar trebui sa ma abtin sa comentez si ar trebui doar sa votez sa fiu pe placul lui x sau y. Voi ceva mai inteligent nu gasiti sa faceti? (in afara de sa va tineti scai de ce postez eu evident).

stiu , suntem niste fanatici atata tot :LMAO: :LMAO: :LMAO:, cred ca o sa-mi fac si un tatuaj :frantics:

Edited by Alex Iulian
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

mai acorda cineva atentie acestui topic?totusi e ceva destul de legat/important de BmwClub insa vad ca aproape nicio initiativa pentru ceilalti.

Ar trebui sa fim uniti insa se pare ca deja din ce in ce trece timpul din ce in ce mai individualisti membri de pe acest forum ( si da ma refer in special la majoritatea Moderatorilor si userilor mai vechi), ei au/sau nu vor,de restu dece iar interesa?,chiar daca e ceva al clubului ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mai acorda cineva atentie acestui topic?totusi e ceva destul de legat/important de BmwClub insa vad ca aproape nicio initiativa pentru ceilalti.

Ar trebui sa fim uniti insa se pare ca deja din ce in ce trece timpul din ce in ce mai individualisti membri de pe acest forum ( si da ma refer in special la majoritatea Moderatorilor si userilor mai vechi), ei au/sau nu vor,de restu dece iar interesa?,chiar daca e ceva al clubului ...

 

 

plus unu :thumbsup:

 

 

Cum se scoate ?

 

 

de ce esti hater? cu asa atitudine nu ajungem departe! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Salut alex,am fost azi sa scot si eu 2 stickere si mi`au zis cei de acolo ceva cu vectori si mi`au cerut pe "manopera" 16E/h timp de lucru 2 ore.In acest domeniu chiar nu ma pricep, dar ce vazusem la colegii de pe forum erau "decupate".Se poate pune poza asa fara fundalul negru?Multumesc
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut alex,am fost azi sa scot si eu 2 stickere si mi`au zis cei de acolo ceva cu vectori si mi`au cerut pe "manopera" 16E/h timp de lucru 2 ore.In acest domeniu chiar nu ma pricep, dar ce vazusem la colegii de pe forum erau "decupate".Se poate pune poza asa fara fundalul negru?Multumesc

Daca mai ai nevoie lasa-mi mail pe privat si iti trimit eu grafica.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.