Jump to content

Sondaj: Sticker BMWclub


Rares

Situatie stickere  

1157 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Reconfigurare - poza facuta si pune pe auto colant..e chiar asa greu de inteles? Grafica poza convertita si pusa pe colant. Chestia asta a costat 25 lei din prima si dupa fiecare sticker..alti 30 lei si curierul 20 lei..= 75 ron din buzunarul meu. Cine doreste ok,cine nu,iar ok. De asta nu e vorba de profit..e vorba sa imi scot eu banii iar ce ramane..adica 3 cine mai o vrea.. Eu le-am facut,m-am implicat iar doritorii sunt liberi sa decida,sa isi faca siguri,sau sa dea 10 ron si termina balciul sau bineinteles ultima varianta sa nu isi puna sticker. Edited by Daniels13
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu era mai simplu sa le faci la stickere top sau altii din bucuresti? te costa 5 lei stickerul :)

Am intrebat cateva magazine aici in bucuresti si au spus ca nu fac...am citit paginile anterioare sa vad unde se poat face...si nu scria nimic de vreun magazin...ceva de unirii am auzit..pnm...fratimio locuind in tg mures , a gasit un magazin acolo si asa le-am facut.:)

Edited by Daniels13
Link to comment
Share on other sites

E nevoie sa ma mai repet?Daca tot ai citit paginile anterioare se pare ca n-ai ramascu nimic :thumbsup:.Aveam si grafica pe care marlanii ti-au luat 25 lei.Dureaza <2 minute sa o faci in format vectorial.

@Alex de ce nu te mai ocupi tu, ca sunt multi doritori cu E60/90 si in curand cred ca o sa apara si cu F30?

Edited by vl69uli
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mai baieti!!!!

 

De ce nu facem noi unul oficial BMW Club Romania???

Unul care sa il aprobe si adminii si sa il avem toti cei care vor pe masini. sa vedeti ce frumos o fi cand ne adunam toti si avem acelasi sticker

Nu 20 de stickere pentru fiecare model, e46, e90, f10 etc.....

 

Pe unde mergem cu masinile sa stim unii de altii daca vedem stickerul.

Nu fiecare sa puna ce ii place lui ca doamne e mai misto asa.

Nu o zic cu rautate pentru cei care au deja modele diferite dar e mai misto sa avem toti acelasi model.

Dar asta e parerea mea

 

Ce ziceti? :)

 

tot clasicul este mai frumos :popcorn:

 

cine vrea pe alte culori :download:

 

In prima poza stim ca ai vrut sa scoti in evidenta Janta :)

Dragute stickerele

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

E nevoie sa ma mai repet?Daca tot ai citit paginile anterioare se pare ca n-ai ramascu nimic :thumbsup:.Aveam si grafica pe care marlanii ti-au luat 25 lei.Dureaza

@Alex de ce nu te mai ocupi tu, ca sunt multi doritori cu E60/90 si in curand cred ca o sa apara si cu F30?

Nu ma mai ocup fiindca nu merita bataia de cap. Le faceam la un prieten care mi le dadea doar taiate ca profil si trebuia sa stau sa le decupez eu fiecare forma sa le aplic folia de tranzitie etc, sa ma duc dupa ele in celalalt capat al orasului....timp si bani pierduti pentru ce? N-ai idee de cate ori mi-am luat teapa cu aceasta munca benevola pe care am facut-o, pe care altii ulterior au transformat-o in afacere.

 

De asta am lasat imaginile cu stickerele si fiecare sa-si scoata unde stie mai bine.

 

Mai baieti!!!!

 

De ce nu facem noi unul oficial BMW Club Romania???

Unul care sa il aprobe si adminii si sa il avem toti cei care vor pe masini. sa vedeti ce frumos o fi cand ne adunam toti si avem acelasi sticker

Nu 20 de stickere pentru fiecare model, e46, e90, f10 etc.....

 

Pe unde mergem cu masinile sa stim unii de altii daca vedem stickerul.

Nu fiecare sa puna ce ii place lui ca doamne e mai misto asa.

Nu o zic cu rautate pentru cei care au deja modele diferite dar e mai misto sa avem toti acelasi model.

Dar asta e parerea mea

 

Ce ziceti? :)

 

Discutia asta a avut loc acum multi ani si s-a hotarat (de majoritatea) ca e mai bine cu mai multe modele de BMW specifice fiecarui posesor in parte, nu in asta consta problema ca nu te recunost in trafic. De asta facusem o gramada de imagini pentru mai multe modele.

Edited by alex_maniacu_91
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

imiaginile care le-am pus eu mai devreme au fost facute de un user de aici (nu mai stiu cine scuze ) si a fost prima varianta de stiker bmwclub dupa care la 1 an diferenta a facut alexmaniacu modelul de luneta :)

Nu sunt 1000 de modele cum zicea cineva mai sus, doua si bune, cei noi le stiu pe cele de luneta, cei vechi le stiu pe amandoua, oficial nu este niciunul, fiecare alege ce model doreste(cel pus de mine mai sus sau cel facut de alex)

 

ps: :popcorn:

Edited by -Sarpe-
Link to comment
Share on other sites

Nu ma mai ocup fiindca nu merita bataia de cap. Le faceam la un prieten care mi le dadea doar taiate ca profit si trebuia sa stau sa le decupez eu fiecare forma sa le aplic folia de tranzitie etc, sa ma duc dupa ele in celalalt capat al orasului....timp si bani pierduti pentru ce? N-ai idee de cate ori mi-am luat teapa cu aceasta munca benevola pe care am facut-o, pe care altii ulterior au transformat-o in afacere.

 

De asta am lasat imaginile cu stickerele si fiecare sa-si scoata unde stie mai bine.

 

 

Discutia asta a avut loc acum multi ani si s-a hotarat (de majoritatea) ca e mai bine cu mai multe modele de BMW specifice fiecarui posesor in parte, nu in asta consta problema ca nu te recunost in trafic. De asta facusem o gramada de imagini pentru mai multe modele.

 

man, mai fa niste suporti de numere :p

Link to comment
Share on other sites

imiaginile care le-am pus eu mai devreme au fost facute de un user de aici

.Bogdan il facuse si tot el a avut ideea si de la cel cu e46 :)

 

 

 

Claudiu: Cred ca mai am numarul celui care le imprima, daca exista comanda mai mare lansez intrrbari :)

Edited by alex_maniacu_91
Link to comment
Share on other sites

 

Mie mi-a placut modelul facut de maniacu,pe care il si am pe masina

 

si eu pe luneta la fel :heart:

 

O sa il sun maine pe baiat si sa vad daca mai face si cat mai costa si te anunt si anunt si pe forum.

 

daor pm pls

si intreaba-l si daca pioate pune si altceva in loc de bmwclub.ro

 

multam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.