Jump to content

Sondaj: Sticker BMWclub


Rares

Situatie stickere  

1157 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

De ce nu facem noi ceva fresh sa avem toti acelasi sticker? Nu cred ca se pune problema sa gasim pe cineva sa faca, daca nu pot sa vorbesc eu cu cineva, bineinteles daca sunteti de acord si se aproba din partea unui admin, ceva.

 

O ia razna forum-ul? Imi aparea ca a postat cineva recent pe thread dar vad ca ultima postare este din 04.05... Doar eu am problema asta?

Edited by ckh
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

De ce nu facem noi ceva fresh sa avem toti acelasi sticker? Nu cred ca se pune problema sa gasim pe cineva sa faca, daca nu pot sa vorbesc eu cu cineva, bineinteles daca sunteti de acord si se aproba din partea unui admin, ceva.

 

O ia razna forum-ul? Imi aparea ca a postat cineva recent pe thread dar vad ca ultima postare este din 04.05... Doar eu am problema asta?

Daca gasesti pe cineva care face,eu ma bag si nu cred ca sunt singurul care ar vrea

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Am luat legatura cu o firma ce producere stickere pe comanda, le-am explicat despre ce e vorba si au spus ca pe langa modelul clasic(desenul cu E46) pe care il aveti unii dintre voi, pot sa ne ajute si cu E90,E60 etc. Pentru cine vrea ceva mai discret, m-am gandit sa facem si ceva micut pentru oglinda spre exemplu doar cu text bmwclub.ro . 2 probleme pana acum: au nevoie de dimensiuni, ca sa poata sa imi faca pret in functie de dimensiune si numar, iar problema 2, nu stiu cum le-a dat Daniel, dar daca ne implicam si concretizam ceva, eu pot sa le platesc, dar nu pot sa le donez mai departe, deci vor fi contra-cost, exact costurile de productie, nu am nevoie de nimic in plus.

Asadar ne poate ajuta cineva cu dimesinui pentru luneta + dimensuni la diferite oglinzi stock(daca vreti sa facem si asa) ex x5 E60 etc . La E90 pot sa vad eu care e dimensuniea ideala.

Si cam cate sa facem? 50, 100? Sunt multe, sunt putine?

Link to comment
Share on other sites

Ok, daca nu mai sunt interesati... Am vazut 700 si de voturi care si-ar pune si am incercat sa iau initiativa, dar asta e, daca nu se vrea :)

eu zic ca daca te hotarasti sa le faci, sa faci putine (50 sau cat e comanda minima). ulterior daca se mai aduna comenzi se mai pot comanda. cu banii cum faci? le platesti tu pe toate si apoi ii recuperezi de la cumparatori?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.