Jump to content

Sondaj: Sticker BMWclub


Rares

Situatie stickere  

1157 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da. Lasa-mi adresa ta pe PM si iti trimit.

 

iti dau PM?cu toate ca nu prea stiu cum se da!!!

 

Dai la Send Message.

am incercat ceva dar nu stiu sigur!la tine tre sa dau send mesage?ca la mine am incercat dar l am trimis tot mie :D :) :lol: :lol:

!si am incercat la tine :) !te rog sa imi spui daca ai primit!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nu am si nu mi-as pune asa am votat. Nu suport toate traznaile scrise pe masina. Ma enerveaza si masinile de curse ca au toate prostiile alea de reclame scrise pe ele. Masina e frumoasa fara mazgaleli. Eventual doar un fulger ceva micut pe capota dar sa fie foarte apropiat de culoarea masinii. Si nu la orice model de masina. Ceva de genul : masina neagra si fulgerul albastru mai inchis. Asa poate ca a-si pune da alta chestie nu. Scris in nici un caz. Cel putin asa prefer eu sa fie.
Link to comment
Share on other sites

Nu am si nu mi-as pune asa am votat. Nu suport toate traznaile scrise pe masina. Ma enerveaza si masinile de curse ca au toate prostiile alea de reclame scrise pe ele. Masina e frumoasa fara mazgaleli. Eventual doar un fulger ceva micut pe capota dar sa fie foarte apropiat de culoarea masinii. Si nu la orice model de masina. Ceva de genul : masina neagra si fulgerul albastru mai inchis. Asa poate ca a-si pune da alta chestie nu. Scris in nici un caz. Cel putin asa prefer eu sa fie.

 

Nu suporĂži "trĂŁznĂŁi" pe maÂşinĂŁ, dar Ăži-ai pune un fulgericĂŁ mic pe maÂşinĂŁ ... :lol:

 

Cum vine asta ? :)

Link to comment
Share on other sites

pe afara e o moda acum sa iti pui pe luneta numele copiilor

Pai cum e moda si cu tatuajele. Se tatueaza cu numele copiilor, iubitilor/iubitelor etc. Mare prostie si asta. Daca intelegeti totul se mai schimba in viata. Mai ales daca mai intervine si o fatalitate ca sa nu zic altfel.

Oricum e aiurea din punctul meu de vedere. Daca ti la cineva nu cred ca asa trebe' sa o arati.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.