Jump to content

Ce pret pot cere pentru un 120d?


zemike

Recommended Posts

Buna la toata lumea asi dori sa va cer sfatul tuturor care ma puteti ajuta am 120d anul de fabricatie 2004.10.26 si asi dori sal vand ce pret sar putea cere pe el va dau mai multe detali despre masina 67000km reali cumparata de nou de la reprezentanta din brasov cutie automata steptronic interior din piele gri culoare masine saphire black climatronic set de lumini interioare optionale pacet aerodinamic eleron rieger dubla evacuare din carbon doua seturi de roti una de 17 aez exite black cu cauciucuri de vara godyear si una 16 cele originale cu doua randuri de cauciucuri iarna vara bara de rigidizare intre amortizoarele fata sandtler airbrush vopsit pe capota geamuri fumuri fata spate masina a fost tinuta in garaj nu in fata blocului este ok masina asi vrea so vand sami acizitionez un m3.
Link to comment
Share on other sites

Pentru un 120d pe care l-am luat din germania am dat 19.990 :blink: euro:

 

75.000 km

03.2005 anul

 

dotari :

 

xenon cu spalare faruri, trapa electrica, climatronic 2 zone, scaune sport cu reglaj electric lombar, scaune incalzite, navigatie business, sistem audio hi-fi, PDC fata si spate, pachet lumini, acces fara cheie masina, senzor ploaie si lumina, cruise control, comenzi volan, geamuri electrice fata si spate ...

 

Nu stiu daca te ajuta, dar din ce am citit despre masinuta ta, cred ca poti sa o dai in 20k .... ce dotari nu are, completeaza prin ce bani ai bagat in ea (airbrush, jante, evacuare, etc) ... Nasol este ca nu prea exista piata de vanzare pentru seria 1 in Romania, mai ales ca toti care vad una mai "preparata" se si gandesc ca ai mers cu ea mai "agresiv"...

 

Bafta la vanzare oricum

 

P.S. poti sa-mi dai un PM cu evacuarea dubla ? nu stiam ca se poate la un 120d ... cati bani a fost ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.