Jump to content

recomandare vopsitorie auto


armin

Recommended Posts

vreau sa-mi vopsesc capota (sunt urme de la pietricele),aripa spate si usa spate care sunt putin infundate.

 

am tot amanat din lipsa de timp si mai ales pentru ca am nevoie de masina zilnic...in fine,pt ca se apropie perioada vacantelor si atunci chiar nu ma pot lipsi de masina vreau sa rezolv problema asta cat mai curand.

 

am casco la bcr asigurari.caut un service care sa faca decontare directa cu asiguratorul.daca aveti experiente pozitive pe aceasta tema astept sugestii.

in bucuresti :twoup:

 

multumesc.

Edited by armin
Link to comment
Share on other sites

vreau sa-mi vopsesc capota (sunt urme de la pietricele),aripa spate si usa spate care sunt putin infundate.

 

am tot amanat din lipsa de timp si mai ales pentru ca am nevoie de masina zilnic...in fine,pt ca se apropie perioada vacantelor si atunci chiar nu ma pot lipsi de masina vreau sa rezolv problema asta cat mai curand.

 

am casco la bcr asigurari.caut un service care sa faca decontare directa cu asiguratorul.daca aveti experiente pozitive pe aceasta tema astept sugestii.

in bucuresti :twoup:

 

multumesc.

 

Stiu sigur ca lucreaza direct cu Filaret... dar nu stiu cum e vopsitoria acolo. Si eu urmeaza sa fac aceeasi operatie la capota... tot la bcr am.

Link to comment
Share on other sites

Ba da, dar nu se risca nimeni sa iti recomande un service iar tu sa fii exceptia care confirma regula :twoup:.

Ontopic, la Iorgu in Tunari se vopseste bine si ieftin. Pe multi ii sperie distanta fata de oras, insa.

 

PS: Are decontare directa si cu BCR, uitasem.

Link to comment
Share on other sites

Ba da, dar nu se risca nimeni sa iti recomande un service iar tu sa fii exceptia care confirma regula :twoup:.

Ontopic, la Iorgu in Tunari se vopseste bine si ieftin. Pe multi ii sperie distanta fata de oras, insa.

 

PS: Are decontare directa si cu BCR, uitasem.

 

da'mi un numar de telefon pe pm te rog

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Am si eu o varianta foarte buna in Mihailesti. EU am vopsit o masina integral la ei, lucreaza in special cu firmele de asigurari. Cel mai bun exemplu - la Golf am avut zgarietura de cheie din fata pana in spate. Am fost de dimineata la 9 la ei si la ora 15 eram cu masina in Bucuresti vopsita....
Link to comment
Share on other sites

Salutare! Imi poate recomanda cineva in Brasov o vopsitorie buna? Sau poate are cineva experienta cu cei de la Contempo - ati fost multumiti de treaba facuta?

 

Din pacate, in ciuda eforturilor mele de a-l ocoli, am calcat azi pe un lemn (nu ma intrebati de ce se afla pe sosea) care a sarit in nu stiu ce fel ghinionist pt mine si mi-a facut o zgarietura de toata frumusetea pe portiera din spate :twoup: Dat fiind ca a ajuns pana la tabla si chiar a indoit-o putin, nu prea cred ca scap fara sa o vopsesc...

 

Multam fain!

Link to comment
Share on other sites

L.E: Bad post.

 

Ms BoBo. :twoup:

 

Multam mult de info. Citisem cu rabdare postul cu toate reply-urile pe care le-a generat, insa timpul este o mare pb pt mine, astfel ca m-ar ajuta daca as gasi ceva aici, aproape (BV).

 

Nu tin neaparat sa o fac pe Casco, mai ales daca gasesc ceva profi unde sa o fac. Daca nu, o duc la Contempo si o fac pe Casco, insa nu pot sa zic ca mi-au lasat o impresie foarte buna din interactiunile avute pana acum cu ei - nu foarte multe la numar, ce-i drept. Asta e motivul pt care mai ceream o parere sau mai multe... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.