Jump to content

[Vand] BMW E34


iulian518i

Recommended Posts

Masina este vizibila in Constanta, in trafic sau, mai rar, in parcare la mine acasa....

Alte detalii:

- an fabricatie 1991/noiembrie

- intrata in tara in 1997/1998

- dotari: AC, 4 geamuri electrice, instalatie GPL secventiala italiana, alarma cu pager si ridicare geamuri, inchidere centralizata :twoup:, ABS :twoup:, xenoane, OBC2, jante aliaj cu 205/65/15+jante de tabla cu cauciucuri pentru iarna (195/65/15)

 

Pret 4500euro

Revin cu alte amanunte si fotografii recente la cerere...

Sau varianta rapida...iulian 0722434001 sau ulybmw pe messenger...

Toate cele bune...

post-752-1211968773_thumb.jpg

post-752-1211968802_thumb.jpg

post-752-1211968830_thumb.jpg

post-752-1211969082_thumb.jpg

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Am editat mesajul si mi-au disparut atasamentele...asa ca le atasez din nou... :twoup:

PS: navigatia din imaginea a 2-a nu mai e pe masina de mai mult timp...deci masina nu are navigatie :twoup:

post-752-1211970253_thumb.jpg

post-752-1211970272_thumb.jpg

post-752-1211970289_thumb.jpg

post-752-1211970301_thumb.jpg

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

Ms, o sa stiu pt data viitore :twoup: ...oricum am observat ca pozele erau in topic...dar mie in calculator nu mi le afisase :twoup:

Alte poze, proaspete :D

Ps: am uitat sa mentionez la capitolul dotari, desi se vede din fotografii, mp3-ul JVC cu intrare usb....boxele sunt cele originale de pe E34 :D

post-752-1211982595_thumb.jpg

post-752-1211982618_thumb.jpg

post-752-1211982696_thumb.jpg

post-752-1211982715_thumb.jpg

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

E o chestie de gusturi...mie-mi place cum vine jvc-ul...e cu butoane rosii, rama e neagra, nu argintie cum am vazut la altii...dar, ma rog...daca vrei, iti vand masina fara mp3...si-ti dau si casul original al masinii, il am pe la boxa...e un philips...bine, nu bag mana in foc ca e originalul, dar cu ala am luat masina... :twoup:

Ms felix pt urare :twoup:

PS:uite si o poza noaptea...acum vine bine incadrat jvc-ul? :D

post-752-1212001884_thumb.jpg

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

Sau...o sa sfidez un pic bunul simt si o sa pun intrebarea...cat valoreaza masina asta, dupa parerea voastra? exceptand mp3-ul care nu se incadreaza in bord :D ...mai bine deschideam un poll...cu voturi pe alese....gratis-1500euro...15001-2500...2501-3500....3501-vise... :twoup:

Nu vreau sa se inteleaga gresit...dau masina asta ca am mai facut rost de niste bani si trec la un up-grade... :twoup:

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

Iuliane, E34 nu mai valoreaza mare lucru. Am vazut astazi de curiozitate un E34 din 1995 cu 1500 euro neg. Motor 2000 benzina, vanos, de mi-a cazut fata. Daca taxa de inmatriculare mai este inca pe atata, tot merita. Asa ca o sa raman si eu cu 2 masini, da' nu ma supar chiar de loc.

 

bafta la vanzare totusi.

Link to comment
Share on other sites

Pretul oricum nu e batut in cuie...dar nici nu pot sa-mi bat joc de mine si de banii investiti...oricum sunt constient ca nu o sa iau cat am investit...dar eu stiu ce vand...

PS: de ce trebuia sa te superi tu? :twoup: andrei92 se suparase pe mp3-ul meu...nu tu...

ms de sustinere...dar cu 1500 sau chiar 3000 euro sper sa nu ajung sa o dau...ca nu mai sar la upgrade...ci raman cu masina pana cade...dar macar stiu ca m-am folosit eu pana la capat... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Rar gasesti un E34 inmatriculat si bun. Eu te sustin. Cit despre pret.... Nu vreau sa te necajesc. Dar daca noua taxa intra in vigoare, pretul multor categorii de masini va scadea drastic. Si dramatic. Concurenta...bat-o vina!

 

Un mare UP de la mine!!!

Edited by gp6722
Link to comment
Share on other sites

Nu m-am plictisit, ba dimpotriva...imi va ramane in inima...dar am facut rost de niste banuti si incerc un upgrade....pana una alta, ma plimb la greu cu ea prin oras...si nu numai...

PS: nico, vii duminica la intalnire?

Link to comment
Share on other sites

Un SUV.....poate cu motor BMW (Freelander are motorizarea diesel de 2.0 de la X3....:twoup: )...poate altceva....sa vad mai intai cu cat o vand E34-ul ca sa vad cat ma pot intinde in continuare... :twoup: Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

Sus cu vanzare...un e 34 inca in mintile lui se vinde...un BMW inca cu caracter de bmw....ca dupa seria asta toate masinile au inceput sa semene unele cu altele...doar emblema si grila radiatorului le mai deosebeste....

PS: si e o masina de zi cu zi si din punct de vedere al consumului....nu o masina de duminica....de aia i-am si pus instalatie gpl...sa nu merg cu spark-ul tot timpul si cu bmw-ul o data pe luna...

Apropos de mers...cam o zi pe saptamana merg cu benzina...asta ca sa nu uite motorul gustul ei.... :twoup:

Oricum, la instalatiile astea secventiale nu exista diferenta de putere la mers pe gpl fata de benzina...cine nu crede sa testeze la mine... :twoup:

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

A fost automata cand am cumparat-o...dar nu m-am intales cu stilul asta de condus in care erai parca pasager...si am facut-o manuala... :twoup:

PRET NOU 4000euro....haideti ca ma asteapta viitoarea masina :twoup:

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

Un SUV.....poate cu motor BMW (Freelander are motorizarea diesel de 2.0 de la X3....:twoup: )...poate altceva....sa vad mai intai cu cat o vand E34-ul ca sa vad cat ma pot intinde in continuare... :twoup:

 

nu t-i se pare ca anunturile noastre seamana ???? http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=34673 si mai mult de atat si upgrade-ul de asemenea, eu am vandut masina cu 3800 http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...mp;#entry401095 apropo de asemanare si eu am crezut ca nu o s-o vand niciodata si am avut mare grija de ea, bafta maxima la vanzare, stai linistit si in privinta scaderi drastice a pretului dupa 1 iulie ca nici in Germania nu mai umbla caini cu covrigi in coada si o sa se friga cativa acolo si apoi vor cauta una ingrijita aici mai scumpa cu 7-800 de euro , bani care oricum ii da acolo pe drum, cazare, masa si transport, daca sti ca masina e buna nu o da pe "gratis" ca nu are rost. Inca o data bafta la vanzare Iuliane

Link to comment
Share on other sites

In Germania un e34 cu motor m50 cat decat intretinut nu gasesti sub 1500 euro, si repet la pretul asta trebuie sa umbli prin o groaza de parcuri auto si apoi sa te astepti sa aibe si vreo cateva retusuri de facut.

Bafta Iuliane la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.