Jump to content

motocicleta mea


SORIN TSO

Recommended Posts

ala sunt eu care merge cu 350 in bucuresti

si rup oglinzile la masini care nu se da la o parte

si de la un semafor la altul numai pe o roata

ca in lipsa de altceva sa arat ce am si eu ceva mare intre picioare

 

sper sa multumeasca pe toti iubitorii de motociclete acest post

Ce grupa de sange ai???Ficatu,rinichii ceva bun??? <_< Se cauta donatori.....

Link to comment
Share on other sites

Ce grupa de sange ai???Ficatu,rinichii ceva bun??? <_< Se cauta donatori.....

 

 

 

 

Glumele tale sunt un pic deplasate.Daca ai decis sa mergi pe scoter este alegerea ta.Nu vad care e problema ca are omul busa.

 

Vrei sa faci glume de genul , deschide un topic la sectiunea fun .

 

ontopic: Sorin , zi-ne si noua cati kilometri are jucaria si cum sta cu cunsumul.

Edited by claudiu_suzuki
Link to comment
Share on other sites

55000

si consuma 10 oras si 7 afara

azi am iesit cu ea a fost super

 

 

A2 GRUPA SANGUINA dar nu e buna ca am avut hepatita

ficatul e praf de la redbull

plamanii praf de la servicii

rinichii distrusica ma pi pi cam des

mai am un singur lucru mare si tare intre picioare daca intereseaza pe cineva

 

 

 

ma refer la motocicleta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

BMW R 1150 Rockster, 2005, 27000km

 

E excelent si de oras si merge si touring.

Nu-i foarte puternic dar manevrabil, comod, frumos si iti da un puternic sentiment de siguranta.....e BMW <_<

post-2042-1243954935_thumb.jpg

post-2042-1243954949_thumb.jpg

Edited by Alpina
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pe cat de mult imi plac masinile BMW pe atat imi displac motoarele BMW.

Busa lui sorin de aici este super. Cel mai tare motor din lume se stie. Daca e si fara limitare e perfect. Nu ca ajungi prea des peste 300 da e super. Eu insa parca tot cu suzi gsx r-600 ma simt mai bine. E mai sigur pt Romania.

Link to comment
Share on other sites

Probabil ca sunt numai ca eu niciodata nu o sa-mi iau motor BMW si niciodata nu o sa-mi iau masina suzuki.

In schimb mereu o sa ma uit dupa motoare Suzuki si masini BMW.

Motoarele BMW au prea multe gageturi inutile. Nu au aspect de sportive si nici de chopper/cruiser adevarate. (Pe mine numai astea ma intereseaza cele de enduro nu le suport. Pt enduro am bicicleta. De wc-uri cu ghidon nici nu mai vorbesc. wc=scuter.Zici ca stai pe scaun iar cand iei o curba nu simti senzata de motor.) Oricum si aici e doar o chestie de gusturi. Cine vrea motor BMW e liber sa-si cumpere pt ca se pare ca au motociclete bune (...de politie, glumesc). Oricum scuze daca am fost cam dur dar sunt sincer si-mi exprim si eu parerea.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
mai am un prieten care are un Honda CBR600RR si el a ajuns 300 cu ea

Am si eu un coleg care are Honda CBR600RR si zice ca viteza maxima pe care a prins-o e 280 km/h, si viteza media scoasa pe A2 240 km/h (cu consum de 10l/100km, adica 1 rezervor plin pe toata autostrada).

 

Cu speed de 600 nu atingi 300, inca nu sa scos motor de 600 nici in 2009 care sa atinga 300 de serie !

Link to comment
Share on other sites

Probabil ca sunt numai ca eu niciodata nu o sa-mi iau motor BMW si niciodata nu o sa-mi iau masina suzuki.

In schimb mereu o sa ma uit dupa motoare Suzuki si masini BMW.

Motoarele BMW au prea multe gageturi inutile. Nu au aspect de sportive si nici de chopper/cruiser adevarate. (Pe mine numai astea ma intereseaza cele de enduro nu le suport. Pt enduro am bicicleta. De wc-uri cu ghidon nici nu mai vorbesc. wc=scuter.Zici ca stai pe scaun iar cand iei o curba nu simti senzata de motor.) Oricum si aici e doar o chestie de gusturi. Cine vrea motor BMW e liber sa-si cumpere pt ca se pare ca au motociclete bune (...de politie, glumesc). Oricum scuze daca am fost cam dur dar sunt sincer si-mi exprim si eu parerea.

 

Motoarele BMW sunt foarte avansate din punct de vedere tehnic Âşi au foarte multe gadget-uri utile.

 

Un exemplu ar fi DSC-ul pe K1200R/K1300R Âşi alte modele, ABS-ul.

 

BMW produce cele mai bune motociclete de touring.

 

E o chestie de gusturi, ĂŽnsĂŁ e bine sĂŁ fii Âşi obiectiv.

Link to comment
Share on other sites

corect ce spune ciupanezu

eu de ex visez ca si a2a motocicleta un gs 1200

am avut norocul sa testez unul cu controlul tractiunii

moment in care m-am trezit pe iarba cu cauciucuri pe asfalt fara probleme

dar strugurii sunt acrii

 

si tot asa astept si S1000RR arata interesant motoreta si are pret de japoneza cea ce este super

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
Guest poleposition
eu am luat sincer 340 km/h, acum nu stiu daca minte bordul...

 

o sa mori repede, trist. Cu toate ca sunt convins ca cel putin 30 de puistani cu cosuri pe fata au avut brusc un orgasm psihologic cand au citit asta si ai devenit idolul lor.

Link to comment
Share on other sites

eu am luat sincer 340 km/h, acum nu stiu daca minte bordul...

 

o sa mori repede, trist. Cu toate ca sunt convins ca cel putin 30 de puistani cu cosuri pe fata au avut brusc un orgasm psihologic cand au citit asta si ai devenit idolul lor.

 

Poate n-au familie , sunt singuri pe lume , doar cerul deasupra lor , pana la urma de asta-si iau motoare smechere ca sa mearga topspeed cu ele , ca la masini e cam limitat si e si mai scump. Dar e misto ca se fac marsuri de catre motociclisti pt responzabilizare . Glume huh @1

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.