Jump to content

dash pc 2


Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu zic sa mai incerci cu masca aia de clima. Mai slefuieste si da cu vopsea mata. Arata naspa.

 

Si pentru consola aia exista spray special, are sa faca sa arate ca si bordul. Sa nu dai cu spray normal.

61188[/snapback]

 

asa am si facut am slefuit-o arata ca noua pun poze mai tarziu ca o am in masina!

am gasit si spray-ul ala 340.000 lei

 

a iesit foarte OEM :blink:

Link to comment
Share on other sites

gata am terminat cu mufele,cablurile si am reusit si sa vopsesc consola in gri mat foarte foarte OEM :blink:

61516[/snapback]

 

Intrebare de baraj: ca sa atasezi ceva pe USB, tre sa ridici cotiera? Mie mi se pare ca mufa nu poate sta daca cotiera e coborata.

 

Eu in locul tau, puneam USB-urile in continuare la ASC, deasupra la scrumiera. Dadeai jos doar partea aia unde era butonul de ASC si nu te mai chinuiai atata cu demontat, vopsit, chituit. Arata si mai OEM.

Link to comment
Share on other sites

Intrebare de baraj: ca sa atasezi ceva pe USB, tre sa ridici cotiera? Mie mi se pare ca mufa nu poate sta daca cotiera e coborata.

 

Eu in locul tau, puneam USB-urile in continuare la ASC, deasupra la scrumiera. Dadeai jos doar partea aia unde era butonul de ASC si nu te mai chinuiai atata cu demontat, vopsit, chituit. Arata si mai OEM.

61517[/snapback]

 

 

DA adevarul ca daca vreau sa bag ceva in USB trebuie ridicata cotiera,dar asa am vrut eu ca sa nu se vada USB-ul ,arata bine si in fata cum zi tu ,dar sincer nu mi-a trecut prin cap acum... :blink:

Link to comment
Share on other sites

L-ai scos din carcasa lui originala? Nu stiu ce sa zic, dar vezi ca in spatele lui va fi foarte foarte cald, ca e prea aproape de unitatea de la climatizare. I-ai pus ceva protectie sper.

 

E super tare, ce sa mai. O singura obiectie as avea, la dracia aia de masca, mi se pare prea inauntru ecranul, mi-ar fi placut sa fie la nivel cu masca. Intr-un fel e bine, ca e mai protejat inauntru.

Link to comment
Share on other sites

Nice Pics!!! :blink:

61750[/snapback]

 

thank! :)

 

de la el am comandat masca,iar pt wlf daca era ecranul drept in fata dadea naspa,dar oricum a ieit super.

 

daca se mai hotaraste cineva WWW.mybimmer.com ,el face masti super,arata foarte OEM.

 

Succes va tin la curent!

Link to comment
Share on other sites

thank! :blink:

 

de la el am comandat masca,iar pt wlf daca era ecranul drept in fata dadea naspa,dar oricum a ieit super.

 

daca se mai hotaraste cineva WWW.mybimmer.com  ,el face masti super,arata foarte OEM.

 

Succes va tin la curent!

61751[/snapback]

 

Pai nu la nivel cu masca, cam asa cum e original zic, un pic inauntru doar. Intr-adevar la navigatia cu monitor mai mic, e cam la fel de infundat in bord, dar personal nu imi place.

post-116-1135703660_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pai nu la nivel cu masca, cam asa cum e original zic, un pic inauntru doar. Intr-adevar la navigatia cu monitor mai mic, e cam la fel de infundat in bord, dar personal nu imi place.

61754[/snapback]

 

acuma nu mai am ce face ,eu mai vroiam si niste butoane pe lateral dar pe viitor(la anu) ma bag la modificat.

La Multi Ani!

 

:blink: Ps. Sa-i TRANSMITI SI LUI PAUL! :)

Link to comment
Share on other sites

acuma nu mai am ce face ,eu mai vroiam si niste butoane pe lateral dar pe viitor(la anu) ma bag la modificat.

La Multi Ani!

 

:blink: Ps. Sa-i TRANSMITI SI LUI PAUL! :)

61758[/snapback]

 

super misto ce ai facut... BRAVO!

 

Vezi ca este o firma israeliana care anul trecut (2005) a lansat si un soft cu harti de Romania... merge pe PDA dar cred ca poti sa il incarci si pe PC-ul tau.... O sa am si eu unul dar cu tot cu harti in 3-4 luni insa nu stiu daca o sa fiu in stare sa fac ce ai facut tu si deja ma gandesc la alte variante de integrare.... felicitari inca o data...:)

Link to comment
Share on other sites

super misto ce ai facut... BRAVO!

 

Vezi ca este o firma israeliana care anul trecut (2005) a lansat si un soft cu harti de Romania... merge pe PDA dar cred ca poti sa il incarci si pe PC-ul tau.... O sa am si eu unul dar cu tot cu harti in 3-4 luni insa nu stiu daca o sa fiu in stare sa fac ce ai facut tu si deja ma gandesc la alte variante de integrare.... felicitari inca o data...:blink:

62214[/snapback]

 

de IGO zici u?o sa ma duc pe la ei sa vad ce au pt PC.

Merci oricum :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.