Jump to content

schimb 320iA cu 525i e39 facelift


armin

Recommended Posts

frumoasa foc :twoup:, am zis eu ca seria 5 in sus, si seria 5 in jos :twoup: dar nu as schimba un seria 3 ca asta cu un seria 5 :D fie vorba asa intre noi :D

 

nici eu nu sunt convins ca e bine ce fac :D

 

in momentul asta simt nevoia de ceva mai mare si mai elegant...dar e foarte posibil sa imi treaca repede

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina!

 

Nu cred ca o sa gasesti pe cineva care sa vrea schimb, mai bine o vinzi si iti cumperi apoi ceva pe gustul tau.

 

eu sunt convins ca o sa am oferte :twoup: ....nu stiu daca de pe forum pt ca nu prea sunt posesori de 525i...problema e ca sunt eu foarte pretentios si nu stiu daca gasesc ceva sa imi convina

 

masina lui cat este etalon

Link to comment
Share on other sites

Oferte de pe forum o sa ai insa nu cu 525i.

 

vreau sa va scap de un benzinar 525i :twoup: ...stiu ca se vinde greu si mai consuma si muult....nu are nimeni?

jantele alea frumoase de unde si cat au fost?

 

sunt dotz mugello,am dat putin peste 600 aduse la comanda

Link to comment
Share on other sites

 

 

masina nu corespunde cerintelor mele :twoup:

 

nu am de gand sa iau toate anunturile si sa propun schimburi....eu sunt inca foarte multumit de masina si as fi dispus sa fac un schimb doar cu o masina foarte bine intretinuta,eleganta...

 

525i nu e o motorizare prea des intalnita in ro....avea userul sher

 

ceva care s-ar incadra cerintelor mele,dar nu l-am contactat

 

 

 

 

multumesc pentru intentia de ajutor :twoup:

Link to comment
Share on other sites

sunt destule e39 facelift de 2.5i mai rare sunt cele prefacelift adica 523i care tot 2.5i sunt :twoup:

 

 

pe autovit su nt vreo 5 masini peste 2001....nu imi plac

 

vreau ceva deosebit,individual ...altfel,nu ma intereseaza

 

dupa cum spunea si ciupanezu slabe sperante....

Link to comment
Share on other sites

Cand imi cautam masina gaseam cu zecile la vanzare insa nu imi intrau in buget...acum nu stiu, poate nu se mai oboseste lumea sa incerce sa le vanda :twoup:

 

LE: Vinde masina ta si mergi in DE, acolo nu te poti plange ca nu gasesti :twoup:

Edited by duxter
Link to comment
Share on other sites

E39 s-a fabricat ĂŽntre 1996 Âşi 2003, E46 s-a fabricat ĂŽntre 1998 Âşi 2005, diferenĂža este doar de doi ani deci destul de insignifiantĂŁ.

 

E46 este o masinĂŁ la fel de fresh ca Âşi E39, doar cĂŁ prima este mai comunĂŁ.

 

Este o problemĂŁ de gusturi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.