Jump to content

Lumina bord


Dexter

Recommended Posts

Pai eu mi-am luat E34-ul in august, shi undeva prin octombrie am trimis un mail la el in care il intrebam daca se mai ocupa. A raspuns, shi a zis ca dupa sarbatori si ca o sa coste un pic mai mult decat la Vectra. Hai ca o sun pe nevasta-mea sa imi forward-eze mailul lui.

 

Revin cu detalii, ca ma oftic daca nu reusesc sa modific bordul asta. Ca luminile la E34 si E30 sunt anoste rau...

 

Apropo, ati vazut pe ebay cadranele de bord alea facute tip "plasma", cu light strip? Daca avem un coleg forumist caruia ii este ushor sa ia de pe ebay si care vrea sa ne ajute, ar trebui sa ne stangem mai multzi shi sa comandam.

Edited by MuadDib
Link to comment
Share on other sites

presupun ca vorbesti de Dany/Dsign si Soran, intr-adevar ei schimba lumina, dar ei schimba LEDURILE, nu au si acele plastice "minunate"

62384[/snapback]

Dan sau Dsign (cum i se zice pe forum) il gasiti pe www.daciaclub.ro(nu fac reclama mascata,doar vreau sa ajut, daca se considera reclama, rog moderatorii sa actioneze), a facut multe borduri de Logan si Solenza, lucreaza ff bine! Dar la Logan se schimba doar ledurile, la BMW nu stiu cum are lumina.

Link to comment
Share on other sites

Dan sau Dsign (cum i se zice pe forum) il gasiti pe www.daciaclub.ro(nu fac reclama mascata,doar vreau sa ajut, daca se considera reclama, rog moderatorii sa actioneze), a facut multe borduri de Logan si Solenza, lucreaza ff bine! Dar la Logan se schimba doar ledurile, la BMW nu stiu cum are lumina.

62937[/snapback]

danny nu a facut decat solenza si logan, a facut mai multe masini, printre care si un Mitsubishi Eclipse (cel rosu de MS ptr cine cunoaste), Opel Vectra s.a.m.d.

Link to comment
Share on other sites

Fii cu ochii prashtie, ca lumea-i aspra! :)

 

Ala vechi e ALT BORD, fara turometru. E pus acolo doar de comparatia "before & after".

63060[/snapback]

 

 

da da, pai asa m-am gandit si eu :blink:

 

p.s. am avut si eu un opel vectra din ala...l-am vandut la 344.000km si mergea ok, fara chestii majore de-a lungul timpului...foarte multumit de ea

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
In legatura cu geamu,nu ai nici o problema cu el,asa se coboara si urca el,cate 1 cm.Asa e facut.Nu e nimic defect.Tot E36 am si eu,si am auzit la mai multi "problema" asta.Daca ma insel cumva,imi cer scuze anticipat.Salutare la toti posesorii de bmw !Respect !
Link to comment
Share on other sites

mie imi place la nebunie cum arata dar cine face asa ceva???? era ceva topic ...era un baiat din bucuresti si am vb cu el daca face pe E39 dar ....a zis ca nu a mai facut E 39.....ca la mine am NAVI PLUS si .....dar daca auziti pe careva vreau si eu......ca mam saturat de galbejenia asta penala :blink:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.