Jump to content

320d 2003


Cronos

Recommended Posts

a cumparat un BMW ,motor mic,cutie manuala,fara multe optiuni(cd changer, AC automat,xenon,senzor ploaie ,spalator faruri si faruri ceata)

bavaria eu din poza asta zic ca are si ac automat (clima) si cd changer (cu 6 cd-uri) :blink:

post-128-1137425850_thumb.jpg

Edited by COObra
Link to comment
Share on other sites

pedalele arata destul de bine...si plusul de langa cea de acceleratie. (eu acolo lovesc cu piciorul) dar parca butoanele de la navigatie sunt cam uzate (sau bate lumina aiurea)

in pozele astea doua ce am incercuit eu sunt lovituri?

63701[/snapback]

 

personal cred ca sunt lovituri... trebuie insa sa te uiti cu atentie cand masina e spalata din mai multe unghiuri...

Link to comment
Share on other sites

pedalele arata destul de bine...si plusul de langa cea de acceleratie. (eu acolo lovesc cu piciorul) dar parca butoanele de la navigatie sunt cam uzate (sau bate lumina aiurea)

in pozele astea doua ce am incercuit eu sunt lovituri?

63701[/snapback]

 

 

In prima poza, cea de la motor, urma care se vede e de la o tija (surub) care nici eu nu stiu pt ce este, o am si eu la a mea, iar in a 2-a poza mai mult ca sigur ca a fost atinsa.

 

Deschide borbagaju si uita-te la butonii care prind captushala pe capota potbagajului daca au fost desfacuti.

Link to comment
Share on other sites

Azi am spalat si ceruit masina (e oglinda) si asa cum zice si Lolo acolo am un surub nush de la ce (langa surub am lipit un stiker cu ceva instructiuni de la incalzirea auxiliara webasto dar nu cred ca are legatura), iar in spate nu a fost lovita e efectul lumini m-am uitat si nu au fost desfacuti butoni de la porbagaj.

Deocamdata sunt super multumit. Maine merg la rar si termin si cu nebunia inscrieri. Si apoi pe joi-vineri in reprezentanta pt o revizie completa si sa imi pun crom la geamuri. :blink:

Link to comment
Share on other sites

in principiu (daca nu ma insel) surubul ala acolo e pt masa cand ramai fara baterie si ii dai curent (sa nu mai deschizi portbagajul care si ala se deschide electric) iar pe motor tot in dreptul surubului ala tre sa fie ceva ca o cutiuta cu capac si daca deschizi capacul acolo e borna de +

Deocamdata sunt super multumit

asta e cel mai bine...sa fii tu multumit.

Link to comment
Share on other sites

...si sa imi pun crom la geamuri.  :blink:

63821[/snapback]

Eu unul in locul tau as lasa-o cu shadow-line. Culmea e ca la cumparare daca stiu bine shadow line e chiar optional... si costa multicel... Pe crom se vad usor toate urmele de picaturi etc... iar la negru shadow line arata super zic eu.

Link to comment
Share on other sites

sa o stapanesti sanatos :blink:

legat de KM exista posibilitatea ca interventia la km sa nu lasa nici o urma in creierasul beemerului, tipul de Banat Car (AB a la Timisoara) cand eu am cumparat E46 al meu a fost foarte sigur pe el ca -citez- "la masina asta nu sa umblat" (omul e o cunostinta de a mea si habar nare cine a fost vanzatorul)

Link to comment
Share on other sites

sa o stapanesti sanatos :)

legat de KM exista posibilitatea ca interventia la km sa nu lasa nici o urma in creierasul beemerului, tipul de Banat Car (AB a la Timisoara) cand eu am cumparat E46 al meu a fost foarte sigur pe el ca -citez- "la masina asta nu sa umblat"  (omul e o cunostinta de a mea si habar nare cine a fost vanzatorul)

64081[/snapback]

 

 

Deci masina avea km-ul modificat cand ai cumparat-o?

 

Sau cum?

 

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.