Jump to content

masina zgariata intentionat!


dantim

Recommended Posts

niste dobitoci mi-au zgariat aripa si portiera stg cu o cheie ceva. Pe aripa e o zgarietura adanca, de vreo 5 cm lungime, iar pe portiera mea un "V" de vreo 20 cm.

 

imi venea sa ma urc pe pereti de ciuda ca nu m-am certat cu nimeni pe la bloc

in concluzie au zgariat-o numai asa ca sa faca rau

 

ce ma sfatuiti sa fac, eu nu prea as vopsi elementele :blink: ci mai dgraba as incerca sa le scot la vreun service ca lumea?????

 

:)

Link to comment
Share on other sites

niste dobitoci mi-au zgariat aripa si portiera stg cu o cheie ceva. Pe aripa e o zgarietura adanca, de vreo 5 cm lungime, iar pe portiera mea un "V" de vreo 20 cm.

 

imi venea sa ma urc pe pereti de ciuda ca nu m-am certat cu nimeni pe la bloc

in concluzie au zgariat-o numai asa ca sa faca rau

 

ce ma sfatuiti sa fac, eu nu prea as vopsi elementele  :blink: ci mai dgraba as incerca sa le scot la vreun service ca lumea?????

 

:)

64777[/snapback]

poate ai noroc si iese cu polish. mie au incercat sa mi-o repare cu nu stiu ce minune careia ii spuneau " fir de cal" sau asa ceva :) chiar nu ma pricep, dar dupa denumire intelegi care e ideea. nu mi-a placut deloc cum a iesit, asa ca a trebuit sa o vopsesc. bineinteles, la o saptamana au zgariat-o iar in accelasi loc. acum merg cu ea murdara astfel incat nu mai vad nici o zgarietura. :)

Link to comment
Share on other sites

Si eu m-am ales toamne trecuta cu 2 zgarieturi pe toata lungimea aripii dreapta spate :)

Astept sa vina primavara sa-i fac un polish,dar partea nasoala e ca una din ele este chiar pe "bordura"(nu stiu daca m-am exprimat bine) caroseriei :)

Astia sunt vecinii :blink:

Link to comment
Share on other sites

Asta nu e o solutie avand in vedere faptul ca daca te atingi de masina cand ea e murdara, eventual sa te freci de ea cu geaca ceva accidental ti-o zgarii tu singur cand se indeparteaza praful...

64822[/snapback]

:) tu vorbesti serios? glumeam, era o mica glumita, gen haz de necaz, de unde si zambiliciul. :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

fratilor face-ti ca mine e simplu:intai cauti un motiv banal si te iei de cel mai smecher din bloc sau din zona si ii rupi capul de cateva ori,m0ai dai si drumul la rottweiler pe ei,le injuri femeile si faci pe nebunul si atunci sa vedeti voi cum sta masina descuiata si geamul deschis si bate vecinul spunand:vecine,fii amabil dar ploua in masina ca e geamul deschis:))))

e un motto super in viata:cea mai buna aparare e atacul frate,si sa vezi pe urma ei cum vor canta pe melodia lui ombladon:imi vine sa ma sinucid la noapte :blink: :)

post-1028-1139263560_thumb.jpg

Edited by Dan98
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.